Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S8 vagy iPhone 8?

Samsung galaxy S8 vagy iPhone 8?

Figyelt kérdés
Melyik birja tovabb? Melyik lenne jobb hosszu tavra? Szemelyes velemenyek?

2018. szept. 22. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

"Melyik birja tovabb? "

Felhasználás függő, hiába kap az iPhone 8 több ideig frissítést ha 2-szer annyi töltési ciklus miatt hamarabb kell benne aksit cserélni meg hát sok fő verziófrissítés után ott sem fényes a helyzet.

Ezzel a következő kérdést is megválaszoltam, az okostelefon egy használati tárgy, addig oké is csak az informatika eszközök avulnak el jelenleg a leghamarabb így egyikkel sem érdemes nagyon hosszú távra tervezni.

Amelyik eszköz sok nyűggel jár az okostelefonnak alkalmatlan.(mert 3 év múlva megunhatod/ sokkal romolhat a felhasználói élmény a mesterséges sebességcsökkenés miatt, az egyre több erőforrást zabáló app-k miatt stb.)

"Szemelyes velemenyek?"

Android vs IOS esete, ha csak az egyik jó akkor a másik nem.

Olyan mintha egy sportautó és egy terepjáró között kéne dönteni...

Most az egyik hívő csoport S8-t fog mondani, a másik iPhone 8-t.

Nyomkodd meg mind 2-t és válaszd ki, a méretről nem is beszélve.

4,7" vs 5,8".

Bármennyire szeretem az Androidot, a méret miatt számomra nem alternatíva az S8 így én az iPhone 8-t mondanám.

De ahány ember annyi igény, nem tudom helyetted megmondani hogy mi számodra a jó.

2018. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2018. szept. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!