Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone esetében hol tudom...

Vodafone esetében hol tudom megnézni a havi keretből maradt mennyiséget?

Figyelt kérdés

Vodafone előfizető vagyok és szeretném megtudni, hogy a havi keretből (hívások és mobil internet) mennyi van még hátra.

Letöltöttem a My Vodafone alkalmazást a telefonra, de az teljesen hülyeségeket ír. Aztán felmentem a Vodafone oldalára, ahol "csak" félhülyeségeket látok (pl. 3 percem maradt a havi keretből, pedig csak pár napja volt számlazárás és azóta egy perc kimenőm sem volt).

Másnak sem működik?

Hogy tudnám még ellenőrizni a keretet?



2018. szept. 23. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én használom a my vodafont nekem nem ír ki hülyaséget,igaz én feltőltö kártyás vagyok.
2018. szept. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1270et hívd


sajnos az app hibás

2018. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyrészt nem pontos adatokat mutat, másrészt pár nappal simán elcsúsznak az adatok. Nekem van olyan, hogy 1 hétig azt írja ki, hogy nincs kifizetve, pedig online fizetek. A számlazárásnál pár napig be szoktak "fagyni" az adatok, ezen ne lepődj meg.
2018. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is észrevettem, hogy ha megnyitom az appot, ki is írja, hogy az utolsó frissítés napokkal ezelőtt volt... Pedig pont az lenne a lényeg, hogy mindig az aktuális számokat mutassa.
2018. szept. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!