Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID nem fogadja el a...

Apple ID nem fogadja el a bankkártyámat?

Figyelt kérdés
Sima otp-s maestro bankkártyát nem fogad el az apple ID. Hitelkártyát kér, az meg nem vagyon és nem is lészen. Dominó kártyám van, arra is rá lehet terheltetni az 1500Ft-os programfeloldó-vásárlást?
2018. szept. 24. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Maestro-m van, de ezeknek csak a visa, mastercard, vagy az amcsiexpri teccene :)
2018. szept. 24. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 éve elérhető a PayPal felhasználóval való fizetés is az Apple-nél.

Ott regisztrálod a kártyádat, és menni fog. Sajnos maestro-t nagyon nem szokták támogatni az ilyen online fizetős témák.

2018. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hülye almásékon kívül eddig mindenhol örültek ha ott akarom hagyni a lóvém. Paypalim van, ebayozni szoktam, de nem láttam nyomát annak, hogy lehetne azon keresztül is.
2018. szept. 24. 22:07
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Az új fizetési opció egyelőre Ausztráliában, az Egyesült Királyságban, Hollandiában, Kanadában, Mexikóban és Németországban érhető el, hamarosan pedig más országokban, köztük az Egyesült Államokban élő felhasználók számára is biztosított lesz. Hazai elérhetőségéről egyelőre nincsenek hírek.


:)) nem is szerepel a listában, csak a többi hitel-bankkártya, a telenorosoknak a telenorszámlájuk és a none. Paypali még mindig nincs Mo-on.

2018. szept. 24. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vagy kicserélteted MasterCard/VISA-ra (American Express-t nem ajánlom, itthon sok helyen nem fogadják el), vagy igényelsz valami "webkártyát", ami már szerintem jó neki, de érdeklődj a banknál, hogy ez a szolgáltatók felé minek is felel meg. Nem tudom, melyikkel jársz jobban, a "nagyobb" kártyáknak magasabb az éves díja, de a webkártyáért is kell asszem' fizetni.
2018. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Le vannak tojva, nem kapnak 1500 pénzt és kész. Marad így ahogy van. Csak aemiatt nem fogok új bankkártyát csináltatni, meg többet fizetni a számlavezetésért, mert almáséknak nem jó az ami mindenhol máshol tökéletes.
2018. szept. 25. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!