Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Honor...

Mi a véleményetek a Honor 9-ről? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg!

Én tavaly vettem Honor 8-at és mai napig jól működik, úgyhogy a 9-est is bátran merem ajánlani.

2018. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem az van, előtte samsungom volt, soha nem volt se huawei se honorom, de egyszerűen imádom :D következőnek is vagy huawei vagy honor telefont veszek


gyors, nem fagy, aksi bírja, könnyen kezelhető, jó kamera

minden pöpec rajta

(meg nagyon tetszik, hogy van rajta jelző led és tudom használni távirányítónak is, mivel infrás)

2018. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Honor 9 64 GB-ért is kérnek 90 ezret, 100 ezerért meg már van Honor 10 64 GB is. 1 évvel öregebb modellt nem érdemes választani 10% árkülönbséget megspórolva.
2018. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó: Honor 10-et néztem legelőször, de ahogy láttam nem lehet SD kártyát beletenni, ami nálam kizáró ok, de köszi a választ :)

2018. szept. 24. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Van Dual Simes Honor 10. A 64 Gb-os 115 ezer körül van GSM boltokban, 140 ezer körül nagyobb üzlethálózatoknál.
2018. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, bocs SD kártyát írtál. Az SD kártyák tetü lassúak, ma már felhőben szokás tárolni a napi használatban nem levő adatokat. Ha diák vagy ingyen jár Microsofttól 1 TB tárhely, ha ilyen telefonod van legyen hozzá havi 5 ezres korlátlan mobilneted.
2018. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!