Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új telefont de...

Szeretnék egy új telefont de nem találok az "igényeimnek" megfelelőt. Tudnátok mondani valamilyen telefont?

Figyelt kérdés

Tehát a régi telefonom (sony m4 aqua) nagyon a végét járja é szeretnék egy új telefont.Konkrét elképzeléseim vannak hogy milyet szeretnék:

-minimum 16 GB-os legyen

-két simkártyás

-13 megapixeles kamera(rendes minőségű,nem olyan mint a sonymnak)

-5 megapixeles előlapi kamera

-ne no name márkájú legyen

-ujjlenyomat olvasó nem szükséges,de ha van is ne a hátoldalán legyen

-a kamera lehetőleg a hátlap szélén legyen

-legyen belőle fehér színű

-legalább 3000 mAh-es legyen (bocsánat ha nem így kell írni)

-lehetőleg szögletes formája legyen

-minimum 5 maximum 5,2-es kijelzője legyen

-az is nagyon fontos hogy ne legyen horror áron kb.: 50-60.000


Ha tudtok ilyen telefont mondani akkor légyszíves írjátok meg!Köszi a segítséget



2018. szept. 25. 14:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én egy Huawei P9 Lite-on gondolkoztam csak azzal az a baj hogy a hátlapján van az ujjlenyomat olvasó.Ha valaki tud valamit erről a telefonról azt megköszönném :3
2018. szept. 25. 14:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen igenyeid vannnak tornázd feljebb az árat mert ennyiért csak nonamet kapsz
2018. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem 60.000 forintért már vannak igen is jó,nem no name telefonok,és én azokat keresem:)

Példának írtam egy Huawei készüléket aminek csak annyi a "hibája" hogy hátul van az ujjlenyomat olvasó

2018. szept. 25. 14:25
 4/16 A kérdező kommentje:
és ha belegondolsz nem olyan nagyok az igényeim.Nem azt kértem hogy váltsa meg a világot,hanem hogy jó legyen a kemerája ;)
2018. szept. 25. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
árukereső.
2018. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Maximum egy a5 2015
2018. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"és ha belegondolsz nem olyan nagyok az igényeim.Nem azt kértem hogy váltsa meg a világot,hanem hogy jó legyen a kemerája ;)"


Épp csak azt kéred. :D Az "olcsó" telefonoknál pont a kamera ami gyenge.

Egyébként ha nem szükséges az ujjlenyomatolvasó, akkor miért baj ha hátul van?

2018. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló.

NEM szükséges az ujjlenyomat olvasó, de ha van raja akkor ne hátul legyen.Ezen nem tudom mit nem lehet érteni.

*azért baj ha hátul van mert nekem nagyon nem tetszik hogy az ujjlenyomat olvasó helyén kivan hagyva egy kis rész a tokon

2018. szept. 25. 18:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Az új Max-os iPhone kamerája nagyon baresz ;)
2018. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

-Xiaomi mi A2 lite.


Olyat nem tudok ahol nem hátul van az ujjlenyomat olvasó. Amit írtam a kijelzője is nagyobb, de a mostani telefonodnál nem nagyobb maga a telefon.

Talán a Meizu-k között lehet olyat találni ahol nem hátul van az ujjlenyomat olvasó.

2018. szept. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!