Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a 2015 és 2018 év legjobb...

Mik a 2015 és 2018 év legjobb ár érték arányú mobil készülékei?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

2018: iPhone XS Max 512 GB.

Van még kérdés?

2018. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1.Ez még viccnel is rossz volt :D

Kérdező:

2015-ben egyértelműen a G4 volt, nem hiszem hogy volt akkor jobb flagship annál és árban is okés volt.

(Xiaomi-k akkor emlékeim szerint nem nagyon voltak idehaza)

Idén talán a Mi A2 a legjobb ár/értékben, de jó még a Pocophone F1, a Mi 8 is.

Nem tartom rosszabbnak a Oneplus 6-t sem.

A rétegtermékek mint az XZ2 Compact, vagy épp bármelyik iPhone(nem azért rétegtermék mert alma van rajta hanem mert IOS-t futtat és jelenleg más termék nem, míg az előbbi a mérete miatt vált azzá).

Szvsz. ezek nem ár/érték bajnokok, akiknek kifejezetten ilyen kell nincs nagyon más választása.

2018. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
G4 alatt remélem nem az LG G4-re gondolsz, mert akkor vitatkozhatnánk a borzasztó nagy hardveres bootloop meghibásodási arányról.
2018. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Xiaomi telefonok.

Illetve a OnePlus-ok is ide tartoztak.

2018. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 2: persze hogy poén volt, viszont túl sokan csámcsomgnak rajta, mennyire drága. Ok, hogy az, de ezzel nem megyünk előre.

Viszont osztom az, amit írsz, ebben az évben is a Xiaomi telefonok a legjobb ár/érték arányú készülékei, viszont ott van mellette a Meizu telefonok is.

Ma viszont ott tartunk, hogy egymagában a telefon semmi, más készülékek is együttműködnek velük. Ilyen pl. az okosTV, de lehet akár a világítás is, a házi biztonsági kamerád, a mérleged, a porszívód, de nem akarom ezt a végtelenségig sorolni.

2018. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3.De igen.

2015-ben még nem lehetett róla tudni és tényleg messze a legjobb vétel volt, 1 évvel később én is majdnem vettem de olcsóbb volt a N5X ami 3-4 hónapja úgy szintén lehalt a kezemben...

Attól függetlenül nagyon jó telefon volt mind 2 és igazából nem nagyon volt telefon ami megközelítette őket.(S6 méregdrága volt ezekhez képes, más meg nem kínált értelmes alternatívát főleg kamera fronton, néha visszasírom az N5X kameráját...)

#5.Gondoltam ezért nem is nyomtam pirosat.(bár látom sokan megetették és nem értették a szarkazmust)

Meizuk valóban ott vannak a szeren, az M6, a 15 ill. a 16 is.

2018. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB

Szerintem a tudásához képest nagyon jó árban van...

Nekem 2 hónapja megvan és tökéletesen működik.

[link]

2018. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi az érték. Illetve mennyire érték álló egy készülék.

Pl egy "olcsóbb" Xiaomi nem egy értékálló. Kb 2-3 havonta hányják ki az új telefonokat. De egy normális készüléket nem tudnak összehozni. Nem azt mondom, hogy nincs jó telefonjuk, de az nem a 200 eurós kategória.

2018. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8: miről beszélsz?

Ha 3 - 3 havonta hányják ki a készülékeit, több, különféle ársávban, nem jelenti azt, hogy nem tudnak olyant kidobni, amit 2 - 3 éven át is lehet használni, vagy még kicsit tovább.

Vagy most csak az az értékállóság, ha egy gyártó, egy évben, csak 3 - 4 készüléket jelent be? Vagy mit jelent az értékállóság, magyarázd már el? Pont A Xiaomi az, ami frissítéseket sem nagyon hanyagolja el, mint nem egy Android gyártó csinál.

2018. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha 3 - 3 havonta hányják ki a készülékeit, több, különféle ársávban, nem jelenti azt, hogy nem tudnak olyant kidobni, amit 2 - 3 éven át is lehet használni, vagy még kicsit tovább."



"Vagy most csak az az értékállóság, ha egy gyártó, egy évben, csak 3 - 4 készüléket jelent be? Vagy mit jelent az értékállóság, magyarázd már el?


Felőlem kiadhat hetente új telefonokat. De pl 3-4 év múlva megvennéd?

Én pl simán vennék egy galaxy s6 vagy s7-et. Simán kiröhögi az olcsó Xiaomikat. De még az S5-t is bevállalnám.

Viszont napokban valaki irt, hogy pl a Xiaomi Mi A1-et már nem éri meg megvenni.

(Egyébként egy 9 éves telefonom van és köszöni szépen jól van.)


" Pont A Xiaomi az, ami frissítéseket sem nagyon hanyagolja el, mint nem egy Android gyártó csinál."


A Xiaomi készülékekben backdoor találtható, aminek a segítségével a felhasználó engedélye nélkül lehet alkalmazásokat telepíteni a telefonra. Forrás: wikipedia

2018. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!