Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az iPhone töltőfej eredeti,...

Ha az iPhone töltőfej eredeti, de a kábel utángyártott, akkor ugyanúgy tönkremehet a telefon, mintha totál utángyártott lenne?

Figyelt kérdés
Lényeges ugye, hogy az Apple eredeti töltői máshogy irányítják, finomítják az áramot, de azt nem tudom, hogy ez melyik részben zajlik. Egy rendelt tokhoz kaptam ajándékba a kábelt (nem Apple oldalról), és nem merem használni. Előre is köszönöm a segítséget! Ja, és idióta, trollkodó kommentelők kíméljenek.

2018. szept. 28. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

"Lényeges ugye, hogy az Apple eredeti töltői máshogy irányítják, finomítják az áramot"


Persze, meg is rágják fogyasztás előtt, még ekkora butaságot...

Ha gyakran van problémád a kommentelőkkel, akkor már értem is, hogy miért. Talán nem másban kellene keresni a hiba okát.

2018. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ne használd, dobd ki. Vagy küld el nekem. Én merném használni. Nálam minden része után gyártott.
2018. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm :D ha a tiednek nincs baja, akkor az enyémnek sem lesz:D
2018. szept. 28. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy az utángyártott cuccoktól tönkre mehet a telefon, nettó kamu. Csak azért írja az Apple, hogy az ő méregdrága kiegészítőit vedd.

Nyilván az 1 dolláros, eBay-ről vett töltő problémás lehet, de egy normális, bevizsgált töltő az égvilágon semmi kárt nem okozhat, hiszen ugyanazt az USB 5v-ot adja le, csak míg egy Apple töltő 8 ezer forint, plusz a kábel még vagy 5 ezer hozzá, addig 2 ezerért már kapsz normális töltőt, kábellel együtt.

2018. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gasago válasza:

Nekem régi mobilomnak tönkrement az eredeti töltője és vettem utángyártottat ami félév alatt tönkre ment. Aztán vettem máshonnan azis szétment. Vettem egy eredetit az már több mint egy éve bírja.

Szóval nem a telefonnak hanem a töltőnek lesz baja ha utángyártott

2018. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kábel fontosabb, mint a töltőfej, hiszen pl. a kocsiban is szokták tölteni, ott meg az adapter nyilván nem is lehet eredeti (hiszen ilyet az Apple nem is gyárt, de nem mondja, hogy ne töltsd autóban).


Tönkre nem megy a telefon, mert ha az utángyártott kábel valami silány vacak, akkor nem is fog vele működni. Amúgy olcsóbban, jobb minőségű kábeleket lehet venni a gyárinál, ami sok esetben pár hónap alatt szertefoszlik..

2018. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!