Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldről hívok magyar...

Ha külföldről hívok magyar számot és akit hívtam ő is külföldön van akkor is azt kell kiírni a telefonnak hogy Magyarország? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval külföldről hívtam magyar számot és az illető akit hívtam ő is külföldön van csak másik országba akkor azt az országot kellene kiírnia vagy azt hogy Magyarország? Mert nekem azt írta ki mikor hívtam hogy Magyarország..akkor most Magyarországon lenne vagy mi??:D

2018. okt. 1. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire buta. Ha magyar számot hívsz, akkor a telefon azt írja ki, hogy Magyarországot hívtad. Akkor is, ha a hívott fél nem Magyarországon van. Ez tényleg annyira bonyolult neked? Kettőspont Dé.
2018. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bonyolult nekem csak egy barátom azt mondta hogy azt kellene kiírnia ahol éppen tartózkodik és biztosra akartam tudni hogy melyikőnk tudja jól. Na mindegy hosszú lenne elmagyarázni miért is volt nálunk ez most fontos téma. Köszi a választ. :)
2018. okt. 1. 00:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm Spanyolországban lakik. Nemrég itt nyaralt, és amikor hívtam, Spanyolországot írt ki a telefon, pedig itt volt egy városban velem.
2018. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Az országnak van körzetszáma. Ez Magyarországnál +36. A telefonálás app csak ezt olvassa ki.
2018. okt. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A barátod rosszul tudja.

A telefon a nemzetközi előhívó (+36) alapján határozza meg az országot.


Azt, hogy melyik országban roamingol az illető azt nem csak, hogy nem tudhatod, hanem egyenesen személyiségi jogokat sértene.

2018. okt. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt írja ki, hogy a hívott fél hol tartózkodik, hanem azt, hogy a telefonszám melyik országban honos. Ez pedig MO, még akkor is, ha a tag éppen Timbuktuban van is.
2018. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!