Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonszolgáltató a...

Melyik telefonszolgáltató a legjobb?

Figyelt kérdés
Hol éri meg a legjobban a hűség?
2018. okt. 1. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
T-Mobil. Sokkal több a lehetőséged, több a kedvezmény, és a készülék vásárlási lehetőség, mind magán, mind üzleti vonalon, mint akár a Vodafone, vagy a 20-nál.
2018. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Vodafone.

A T-Mobile-nak a legrosszabb az ügyintézése, ügyfélszolgálata.

Vodafonnál egyébként vettem már 50 ezres telefont 1 forintért, 90 ezres telefont 20 ezerért. Egy összegben, semmi havi törlesztés utána. Szóval nem rossz. T-Mobile-os ismerőseimtől ilyet nem hallottam még.

2018. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%
Nekem 30-as számom van,előtte 20-as voltam de mivel nem nagyvárosban lakom ezért érzékelem, hogy a térerő pocsék.Szüleimnek 70-esessel hibátlan a térerő.Én 2 közül választanék:Vodafone vagy Upc Mobil.A másodiknál kb.6000ft-ért már korlátlan internetet kapsz,de mondjuk a Vodafone pedig a telefonálásra ment rá.Ott kb.8000Ft-ért már korlátlanul beszélhetünk.Neked kell dönteni, melyik a fontosabb,de szerintem ennnél a 2 szolgáltatónál éri meg a hűség.
2018. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Telenor. (Csak mert ez még nem volt. 😉 ) Viccet félretéve, ahol én élek, sokkal jobb a térereje, mint a Vodának - ez utóbbi honlapján fent levő lefedettségi térkép egy kalap sz@rt sem ér -, és még sosem volt problémám a számlázásukkal (ellentétben a Vodával.) A hipernet jó, és hűségidő alatt is lecserélheted a készüléked.

Hátrány: az SMS-ekért külön kell fizetni, nem is keveset. (35-40 Ft-ot)

2018. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!