Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iPhone 7-t venni?

Megéri egy iPhone 7-t venni?

Figyelt kérdés
Egy iPhone 7-t szeretnék venni .Tudom ebben az árban lehet jobbat találni meg egyéb. Jelenleg egy iPhone 6s-t használok. Megéri megvenni? Találtam egyet jó áron egyik barátomtól 100.000ft-ért és leváltanám. Tetszik nekem az telefon. Még megéri megvenni őket vagy inkább érdemesebb gyüjteni ?

2018. okt. 1. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
2 évesen az akksijuk már csak 7-80%-os, 15 ezer egy akksi csere, megbontás után már nem lesz tökéletesen vízálló.
2018. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ekkor lehet még jó áron eladni... :)
2018. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval vegyem ezt egy nemnek.
2018. okt. 1. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem sokkal izmosabb a 7-es (170 ezer antutu pont, míg 6s 130 ezer)

[link]


Ha külsőre zúztad le, akkor Kínából 5 dolcsiért veszel hozzá érintőkijelzőt: [link]


12 dollárért meg új akksit:

[link]


Vagy hátlapot is: [link]


És utána megint zsírújnak érzheted a telefonod.

2018. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őszintén nekem tetszik nagyon a 7 hátlapja. Aztán nem tudom lehet ,hogy nem a szívemmel hanem az eszemmel kellene gondolkodnom.Mindenkinek ment a like . Ha még esetleg valaki más is tudna véleményt mondani azt is megköszönném.
2018. okt. 1. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó az Iphone 7, de ha már cserélsz, akkor legalább két generációt ugorjál. Iphone 7 még kicsit nehezebb és vastagabb is az üveg hátlap miatt, ami csak akkor praktikus, ha vezetéknélküli töltőt akarsz használni.


(Iphone SE és Ipad felhasználó vagyok, mindegyiket kedvelem, nekem ez a kombo jött be, a kettő olcsóbb mint egy csúcs Iphone.)

2018. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6s-t 7-re tényleg csak a design miatt "érdemes" cserélni (való igaz, tényleg szebb, annó ezért választottam, mert tudásban a 6s is megfelelt volna). Ha komolyabb teljesítményt akarsz, akkor 8, vagy - ha megengedheted magadnak, és bírod a FaceID-t, akkor a X-ből valamelyik.


Btw. a 7-esnek nincs üveg hátlapja.


Amúgy hogy megéri-e? Sokan azt mondják, sok éves telefon, vegyél újabbat. Autóra is ezt mondják, és mégis 10+ éves kocsikat vásárol a nagy többség, fene tudja, miért. :-)

2018. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a javítást.
2018. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén nekem annyira nem érdekes,hogy mennyire performáns a telefon az alap szükségleteket tudja akadás nélkül. Gondolod itt az alap social appokra, navigációra és netflix-re. A 6s-t már picit únom. Azért szeretnék valami újat. A 10-es iPhone személy szerint nagyon tetszik de tényleg van nálam is egy max érték amit képes vagyok telefonra költeni. 500 guriga már picit sok nekem akkor inkább már 4 új felni gumistól.
2018. okt. 1. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél 140 ezerért újat.
2018. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!