Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talált iPhone 6. Mit lehet...

Talált iPhone 6. Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Találtam ma az utcán egy iPhone 6-ot. Sajnos le van zárva kóddal, a SIM is zárolva, tehát nem csatlakozik az internethez/hálózathoz sem a telefon. Hogyan tudnám megtalálni a tulajt vagy használatba venni a készüléket?


Ránéztem erre a kérdésre de ellentétes információkat találtam, hátha van valakinek tapasztalata. Előre is köszi!


2018. okt. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
A hozzád eső legközelebbi rendőrségen add le. Lehetőleg minél hamarabb. És ne vedd használatba a készüléket mert az lopásnak számít.
2018. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Filmet letölteni is lopásnak számít, úgyhogy hagyjuk ezt:)


De értem, leadom, köszi.

2018. okt. 2. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:

"Filmet letölteni is lopásnak számít, úgyhogy hagyjuk ezt:)"

Ezt rosszul tudod, filmet letölteni saját használatra legális Magyarországon, a feltöltés illegális. A letöltést azzal "büntetik", hogy vásárláskor mindenki fizet minden üres adathordozó után jogdíjat (pl. pendrive, merevlemez) attól függetlenül hogy jogvédett tartalmakat tárol rajta vagy sem.

2018. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha torrentet használsz, akkor az fel is tölt egyben, nem?:) De. Máshonnan meg nem tudsz ingyenesen letölteni semmit.
2018. okt. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!