Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mi a helyzet a jailbreak-kel, tud. Na va. Laki segíteni, tuti linket dobni ahol letudom tölteni a cydiát?

Már nagyon rég törtem fel az iphone-om, nem is tudom , egyébként iphone 6s ios 12. , Hetek óta próbálom feltörni a youtube videokkal az ilyen letöltesz egy applikációt egy honlapról 35 percig hagyod futni, aztán rászedi a cydiát opciókkal, de sose szedte le, bezzeg a videóban ugyan azt csinálják amit én és nekik ott a cydia...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Jailbreak, IOS12, Cydia, iPhone, Apple

2018. okt. 1. 22:08  Privát üzenet  

A válaszok
IOS 12-re nincs jailbreak. IOS 11.3.1 a legmagasabb verzió, amire van.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. okt. 2. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A youtube pedig tele van olyan videokkal.. najo én ezt nem ertem..

# 2/6Időpont 2018. okt. 2. 18:35 Privát üzenet
Én meg azt nem értem, hogy még mindig megy ez a majomkodás.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. okt. 3. 03:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezek szerint senki nem jailbreakel-t mostanaban?

# 4/6Időpont 2018. okt. 9. 19:43 Privát üzenet
Minek? Az emberek nagy része pont azért vesz iPhone-t, hogy ne kelljen hackelgetni minden szarért. Bekapcsolom, működik és kész. Ha hackelgetni akarsz, akkor arra sokkal jobb egy androidos telefon.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. okt. 11. 08:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Dehogy, miert baj az ha hackelve van az iphonod, az csak jó ha csomo mindenhez inygen hozzaferhetsz meg egyeb extrak, nem igaz? (:

De úgy latom sajnos mar nincs res a rendszerben, folyton próbálom a youtubeos letoltoke gy appot varom par percet ujrainditom és " meglesz a cydia" de az osszes kamu, vagy csak valamit folyamatosan rosszul csinalok, nem tudom, de sajnalom, meg anno mindig felvolt torve és tokre jó volt mindnt ingyen megkapni stb..

# 6/6Időpont jan. 5. 00:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Működik tényleg a Pangu jailbreak ios 11.4.1-re?
Mennyire biztonságos az Iphone jailbreak?
Samsung galaxy telefonom le/felkapcsolodik tolteskor egymas utan es nem tudom tolteni a telefonom, probaltam mar mas kabel es toltovel, ugyan ez a helyzet?
Van egy Samsung Galaxy A3 2015 telefonom es az a helyzet hogy nem jelzi a toltest viszont ki be kapcsolas utan igen. Mi lehet a baja?
Mi a helyzet az ios 11 jailbreak-kel?
IPhone 6s ios 11.4.1re mikor jön ki jailbreak?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!