Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetörtem a telefonon,...

Összetörtem a telefonon, szeretnék újat venni. Tudtok ajánlani valami olcsót, de jót?

Figyelt kérdés

Lumia 635öm van 4 éve, ma leejtettem és megadta magát. Egy strapabíró, viszonylag jó akku életű telefont keresek, max 40 ezer forintig. Főleg telefonálásra, jegyzetírásra és messengerezésre használom, alkalmanként nézek rajta youtubeon videókat. Játszani nem szoktam, fotózni néha.


Ezek lennének nekem a fő erények, meg még hogy viszonylag gyors legyen. Haverok olcsó android teloin látom hogy összevissza akadnak, kikapcsolnak, stb. Ezt szeretném elkerülni.


A keret rá 40e forint, azon is gondolkodtam hogy használtan veszek egy másik Lumiát, esetleg újabbat (700as széria).


Mit ajánlotok?

Köszi előre is a válaszokat!



2018. okt. 4. 10:33
 1/8 A kérdező kommentje:

Amiket eddig néztem:

Blackview S6

Doogee BL5000

Xiaomi Mi A1 32 gb

2018. okt. 4. 11:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A1 tavalyi modell... Jónak jó, csak megjelent a Mi A2 és a Lite verziója is....

Amit tudok ajánlani:

Meizu M6 Note 3/32 okostelefon, az Eustock oldalról.

2018. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huawei honor 5-7-8.
2018. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a haverjaidnak milyen telefonjai vannak, de a családban van 3 éves alsókategóriás LG, ami a mai napig hibátlan, szervízben sosem volt és még az eredeti, gyári akku van benne. Annyi a gond vele, hogy az egyik gombja néha nem reagál, de a telefon attól még használható. Az én telefonom pedig egy másfél éves Meizu, fél éve vettem használtan 27 ezerért és teljesen jól működik. Annyi a gond vele, hogy valószínűleg akkut kell hamarosan cserélnem benne, de nem akad, nem fagy le, nem kapcsol ki magától stb. A már ajánlott Meizu M6 Note-ot én is javaslom, nagy általánosságban nincs gond a Meizu-kal.
2018. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. okt. 4. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomi Redmi 5A-m van, hibátlanul működik, gyors, és olcsó. De szerintem bármien Xiaomi telefonnal jól jársz. Az "A" jelöli az olcsóbb verziókat.
2018. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Farkas999 ***** válasza:
galaxy j3 2017
2018. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Farkas999 ***** válasza:
esetleg 2018, ha belefér az árba
2018. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!