Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok alkatrészeket venni...

Hol tudok alkatrészeket venni egy Elephone P7000 telefonhoz?

Figyelt kérdés
Van egy Elephone P7000-es telefonom, amit nagyon szeretek, de szüksége van egy kijelző és egy érintőképernyő cserére. Tudtok ajánlani egy oldalt, helyet stb, ahol megtudom ezeket venni hozzá, mert se az Alin se máshol nem találtam alkatrészt. Már volt, hogy cseréltem telefonokon ezeket, de eddig mindig találtam alkatrészt.

2018. okt. 5. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Na, ezert nem veszunk Elephone-t meg a tobbi kinai belpiacos szutykot. Ha Ali-n sincs hozza semmi, akkor mehet szepen a szelektiv szemetre.
2018. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy kicsit kontrázzak... Ingyen volt a telefon, csak megszerettem és hajlandó vagyok rá költeni, ha már elromlott. Egyébként ez a szar szutyok telefon kb 5 éves szóval nem lehet azt mondani, hogy nem bírta.Sajnos a végén került hozzám hozzám. Sok MEGA SAMSUNG sem bírja eddig, ráadásul tudásban ez az Elephone egy pár modern KÍNÁBAN készült divatos márkát simán leköröz.
2018. okt. 5. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ebayen van hozzá minden
2018. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ott nem találok hozzá érintőképernyőt és kijelzőt. Alin is rengeteg volt fent de már nem árulják vagyis eddig nem találtam. Sajnos a telefon leesett így az érintőképernyő megsérült. Pár hónapig még működött gond nélkül így is, de már az érintőképernyő is egyre hibásabb(pontokban nem mindig érzékel) és a kijelző is zizeg vagy elmennek a színek vagy a kép.
2018. okt. 7. 08:51
 5/5 lpeter81 válasza:
2019. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!