Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok valamit tenni vagy...

Tudok valamit tenni vagy felejtős?

Figyelt kérdés
Péntek este bele esett a mobilom a WC-be,azzonal kikaptam onnan, akkor kikapcsoltam és rezgett kb 15-20 percig. Utána hagytam Szombaton pihenni kikapcsolt állapotban az ablakban volt, és ma kb 10 órától folyamatosan rezeg,10 perc után bekapcsoltam megnézni hogy működik-e,és működik. Akkor megint kikapcsoltam had pihenjen még(ugyan úgy az ablakban van),és az üvegfóliát is leszedtem róla. Az egyetlen baja a folyamatos rezgése és a képernyő alatti víz. Sajnos az akkumulátor nem kivehető, nem lehet a hátulját leszedni. Ha ez fontos akkor egy Huawei P9 lite-ról van szó. Meglehet menteni valahogyan vagy inkább cseréljem le?

2018. okt. 7. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

tedd bele egy tál rizsbe és várj vele még pár napot.

az is jo lehet ha melegbe rakod de nem forroságba. pl egy klasszikus erősitő tetejére az picit mindig melegszik...

2018. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is a rizset mondanám, az magába szívja a nedvességet, de 1-2 napot szerintem hagyd ott nyugodtan
2018. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent szét lehet szedni:

https://www.youtube.com/watch?v=psxXMLmTz_8

Vagy foglalkozhatsz mindenféle rizses ostobaságokkal, míg szétrohad a belseje.


Az erősítő legalább 100 W-os legyen egyébként (még ekkora hülyeséget...).

2018. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!