Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néha szaggat a telefonom...

Néha szaggat a telefonom hangszórója. Mitől lehet? (A8 2018)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A8-am van, és tegnap észrevettem, ha kis hangerőn hallgatok valamit, úgy 10 másodpercenként kihagy a hang, mintha kivágna egy tized másodpercnyit. Mitől lehet?

Fórumokon több száz ilyen eset van, és software hibára tippel mindenki.

Amikor írok a billenytyűzeten, a kattogó hangokba is belevág pár másodpercenként. Elég zavaró, mert új telefonról van szó.


Már írtam a forgalmazónak, hogy most mi legyen, de még nem válaszoltak. Olvastam olyan esetet is, hogy valaki 3x cseréltette ki a telefont, de mind a háromnak ugyanez volt a baja.


Tudtok erről valamit? Magyar fórumokon is olvastam erről, de megoldás sehol sem volt, csak a várás és beletörődés.



2018. okt. 8. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem akarok arrogáns, és megmondó ember lenni, de megmondtam, hogy megfogod bánni ezt a mobilt. Ezek az első tünetek, amíg még jogodban áll a 14 napos elállási jog, elgondolkodnék a helyedben.
2018. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyha pedig erre szakosodott fórumokon nem találtál semmi fixet, akkor itt sem fogsz.
2018. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én se szeretnék okoskodni, de sose értettem, hogy miért kell a nagynevű telefonokhoz ragaszkodni! Sokan nem látnak túl az IPhone-Samsung-Huawei szentháromságon, aztán amikor valaki rávilágít, hogy ezekkel is legalább annyi gond van, mint a kevésbé ismert, olcsóbb készülékekkel, akkor az illetőt leoltják, mint az éjjeli lámpát! Múlt héten két kérdést is töröltek, amiben le mertem ìrni, hogy milyen hibái vannak a legújabb, félmilliós IPhone-oknak (jó, ezek már azóta javítva lettek, de ilyen árú telefonoknál ez akkor is elég nagy blama)! Speciel, ha valaki mindenáron ragaszkodik a Samsung-hoz, akkor A5 2017, az egy jól sikerült telefonja a Samsung-nak! Van egy a családban, 1 éves és nagyon szépen teszi a dolgát! De ez csak az én véleményem, mindenki azt vesz, amit akar!
2018. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első komolyabb samsungom még anno egy S3-as volt. Használtam 1 évig, imádtam. Utána váltottam s4-re, 2 évig használtam és egyszerűen imádtam. Azt egy Note 3-asra váltottam, azt is majdnem 2 évig használtam, és megkönnyeztem amikor váltottam az akkor újonnan kijövő iPhone 5s-re. Majd gyors váltottam egy samsung S6-osra. Használtam azt is vagy másfél évig, imádtam. Csak azért váltottam le, mert fehér volt. Utána vettem az s7-et tavaly ilyenkor, de az sajna feladta, tippem szerint valami ütődéstől/eséstől. Azt imádtam a legjobban.

Szóval ilyen sok jó tapasztalatom után, úgy gondoltam nem bánom meg az A8-at. S8-at szerettem volna, de sokaltam most az árát. Az A8 szerintem egy kiváló telefon, lenne (!) ha nem lenne ez a hiba...


Szóval bocs hogy saját tapasztalatok alapján maradtam a samsung-nál, és nem hallgattam a divatmárkát fröcsögő "vegyél xianomi-t az a legjobb" kommentekre/személyekre.


Most nem tudom milyen telefont vegyek. Lehet megpróbálom az s8-at, de ha abban is csalódok, akkor keresnem kell mást ami legalább tetszik is nekem.

2018. okt. 12. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy vegyél Xiaomi-t és nem "fröcsögtem", csak véleményt írtam! Amúgy volt nekem is Xiaomi-m és nem jött be, szóval nem fogom ajánlgatni, de ettől még nem mondom egyöntetűen, hogy sz.r, mint ahogy a többi márkára sem fogom! De örülök, hogy neked bevált eddig a Samsung, a sógoromnak is az van és neki is tetszik! Mindenkinek más válik be, ez ilyen!
2018. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem neked írtam a fröcsögést meg a xianomi-s sztorit. Csak gyk-n ha van kint bármiféle kérdés telefonokról, ott mindenki fröcsög hogy fúj samsung, vegyél dzsungum telefon mert jó és olcsó.

Én is írtam már ide ki kérdést régebben is, és sokszor le lettem már szólva, hogy a samsung egy rakat sz@r és csak is az ismeretlen nonane kínai telefonokat érdemes venni.


Én szeretem a samsung-ot, csak most eléggé lehangolt az A8.

De ugyanúgy nem vetem meg egyik márkát sem, de nekem valahogy más telefonok menüje sem jön be. Például a Huawei és Pixel, LG és stb telefonok menüjét/belsejét ki nem állhatom. Az iPhone az semleges, el is fogadnám meg nem is. Fő telefonnak nem tudnám használni, már ha legutóbbi iphone-mból is indulok ki.

2018. okt. 12. 19:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Xiaomi*


Ilyen nevet adni egy telefonnak:/

Nem hogy leírni, de megjegyezni sem tudom.

2018. okt. 12. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor nem szóltam, de annyit azért leírnék, hogy azért nem minden olcsóbb kategóriájú kínai telefon sz.r! Nekem is kínai van, és 1.5 évesen még ugyanolyan gyors és megbízható, mint mikor ki lett véve a dobozából! Persze, ilyen Doogee meg Homtom-féle hulladékokat én sem vennék, mert az már tényleg a legalja!
2018. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!