Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékváltás után, régebbi...

Készülékváltás után, régebbi volt előfizetéses telefon eladása?

Figyelt kérdés
Üdv! Készüléket és díjcsomagot váltottam pár hete, az előző előfizetésem szerződési ideje pár napja járt le. Vodafone-os vagyok, tegnap voltam kártyafüggetleníteni az előző telefont. Kaptam egy papírt amin van egy vagy két kód, azzal kapcsolatban, ha SIM kártyát helyeznek bele. Most már el tudom adni a telefont? Vagy hogy működik ez pontosan? Köszi a válaszokat. :)

2018. okt. 9. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha megkérdezted ott megmondják amikor cserélted.
2018. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"előző előfizetésem szerződési ideje pár napja járt le. Vodafone-os vagyok, tegnap voltam kártyafüggetleníteni az előző telefont. "


Ebből nem derül ki, hogy a telefon ki van-e fizetve teljes mértékben. Ha igen, eladhatod.

2018. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valakitől szerzel egy más szolgáltatói kártyát. Beteszed a telefonba, majd végig viszed a kapott kóddal a függetlenítést. Visszaadod a kártyát egy nagy köszönömmel, a telót pedig függetlenként árulhatod.
2022. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!