Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lenne megvásárolnom?

Annebby kérdése:

Érdemes lenne megvásárolnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok...! Egy Iphone 5s telefont szeretnék megvásárolni. A vároban ahol élek van egy használt készülékes bolt, jónak tűnnek a bolt. Be mentem meg is kérdeztem és van egy 2 éves, garancia nélküli 1 RAM-os fehér színű készülék. Érdemes lenne megvásárolnom vagy hanyagoljam? Köszönöm előre!

2018. okt. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2018. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hanyagold!

iPhne 5s jó volt a maga korában. Mostanra már elavult.

iPhone 7 - illetve felfelé javasolt, ha venni akarsz új/jó iPhone telefont.

Ha kevés a pénzed, akkor marad az Android. Eustock oldaláról tudsz rendelni Xiaomi és Meizu telefonokat potom összegért. Nem említem iPhone-khoz egy lapon, de iPhone készülékek sosem az alacsony árukról voltak híresek, cserében azt kaptad, ami egy prénium készüléktől elvártál (nem csak sebesség teszt létezik, mert a kamerája viszont nagyon jó).

2018. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát 1gb ram ma már kevés;/

eustockon a Meizu és Vernee tényleg jó👍

2018. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló: 37.000 FT
2018. okt. 9. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
37 E Ft-ból simán kitelik a Meizu M6 Note 3/32 okostelefon, Eustock oldalról rendelve, utánvéttel fizetve (hétvégéket/ünnepnapokat nem számítva, két napon belül megjön).
2018. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

37 reális ár szokott lenni egy szép állapotú független 5S-ért. Ha kis méretű telefon kell akkor úgy se van nagyon más választás.

Ha meg mindegy a méret akkor meg inkább új telefont vennék. A legtöbb kínai márka nagyon jó készülékekkel rendelkeznek az olcsóbb kategóriákban és tartósak is. Én 3 évig használtam egy Jiayut. A Meizu készülékek is jók.

2018. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!