Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem tölti be az...

A telefonom nem tölti be az androidot, és a rootmenüből is eltűnt minden tárhellyel kapcsolatos menüpont, mi lehet a baja helyre lehet valahogy hozni?

Figyelt kérdés
Maxcom MS453 készülék. A Maxcom logonál megáll és nem tölt tovább. Rootmenüben is semmi tárhellyel kapcsolatos menüpont, mind eltűnt, a belső tárhellyel és az sd kártyával kapcsolatos illetve a külső usb tárhellyel kapcsolatos is.

2018. okt. 9. 18:21
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Minden előzőleges beavatkozás nélkül, egyik napról a másikra?


Fura.

Ha nincs fizikális hiba (belső tárhely sérülése), akkor elvileg a recovery és utána a rom újrahúzásával gyógyítható.

Gyári (stock) recovery és rom?

2018. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, megpróbáltam rootloni Kingo roottal, ami nem sikerült, mert nem tudtam életrekelteni a külső usb tárhelyet, de azután még többször újraindítottam és be is töltött rendesen. Aztán egyik újraindításnál nem kapcsolt be, de ugyanakkor ez a telefon tesómé volt és elég sokszor elejtette. A legjobban viszont az bosszant hogy pár nappal előtte vettem bele új aksit, és ha két nappal hamarabb döglik be, akkor nem adtam volna pénzt az akkuért... :/
2018. okt. 10. 20:19
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

"megpróbáltam rootloni Kingo roottal, ami nem sikerült, mert nem tudtam életrekelteni a külső usb tárhelyet"

Nem teljesen értem. Mihez kellett külső tárhely?

Mondjuk nem tudom, ez a kingo hogyan működik. Az apk root eszközökben nincs nagy bizalmam.

Bootloader nyitva van?

Zárt bootloaderre eresztve vagy tényleg nem csinál semmit, vagy hazavágod a készüléket.

2018. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!