Apple —> Huawei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az Iphone 3G óta csak Iphone-t használok, ezért nem értek más telefonokhoz semmit. Nem is nagyon gondolkoztam eddig eltérő márkán, típuson mert úgy voltam vele hogy az enyémnél éppen úgysem lesz jobb egyik se. Jelenleg viszont hajlok a váltásra, kérdésem az lenne igazából, hogy megérné-e megvenni most (218.október) a Huawei P20 lite-ot? Mi a véleményetek róla? Mennyire lehet/nehéz átszokni az egész rendszerre? Inkább volt ájfonosok és ezt a telefont használók válaszaira lennék kíváncsi. :)

2018. okt. 10. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

“Mennyire lehet/nehéz átszokni az egész rendszerre? ”

nekem semennyire


A p20lite egy alsó középkategóriás telefon, kb az iphone 6 teljesítményével van egy szinten. (nyilván a kijelző/kamera jobb , de maga a hardver kb 1 szinten mozog)

Jelenleg mit használsz ?

2018. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: A P20 Lite mióta alsó közép kategória? Alsó közép az a 50 ezres telefon, ez meg majdnem 100 ezer. Ez inkább erős közép, közelebb a felső-középhez!


Kérdező: a Huawei felülete nagyon hasonlít az iPhone-hoz, tehát nem lesz nehéz átállni. Olcsóbb és kevésbé korlátoz, mint az iPhone, szóval ajánlott.

2018. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor legyen simán közép mert a p20pro 200ezer :D
2018. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer élünk, tegnap délután meg is vettem. Egyelőre el vagyok ájulva, nagyon komoly kis telefon szóval úgy érzem jóban leszünk. Egyébként I7-ről váltottam, első.:)
2018. okt. 11. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!