Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vagy iphone-t...

Milyen telefont vagy iphone-t ajánlottok 30-as nőnek? Az ár nem számít.

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire használnád?
2018. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom még eddig nem volt csak vezetékes telefonod.

Mert ha már volt mobilod, akkor kialakult benned valamiféle elvárás hogy mire lenne szükséged, mi tetszett a régiben és mi nem, stb.

Ha csak úgy kell valami, bemész egy nagyobb műszaki áruházba és megveszed amelyik külsőre bejön (viccen kívül, a páromnak most vettünk telefont, a kritérium az volt hogy arany színű legyen).

2018. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Azért a vezetékes meg az okostelefon között ott volt még a hagyományos mobiltelefon, két évig nekem is csak az volt.


Nekem Honor 7 van, két éve nyúzom és remekül működik (és arany színű, ha szempont :D)

2018. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav. "két évvel ezelőttig", nem két évig
2018. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most iphone-t szeretnék nagyon. De párom nagyon le akar róla beszélni.
2018. okt. 10. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is androidos vagyok, az asszony 3 éve vett iphone-t, most megint droidos a telefonja. Most ez tetszett meg neki, kipróbál mindent.

Neked meg az. Ha tetszik, de még nem használtál olyan készüléket, valahol próbáld ki előtte mindenképpen.

Egyébként bármelyik megszokható, de nem tudni kinek melyik fog jobban tetszeni.

2018. okt. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!