Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok...

Milyen mobilt ajánlanátok 50-70k között? Többi lent.

Figyelt kérdés

Műszaki analfabéta vagyok és nem nagyon tudom melyik érné meg inkáb, ezért gondoltam kérek egy kis segítséget.


5-8 megapixeles kamera nekem már elég. Ha nincs első az sem baj.

Belső memória 16-32 gb is elég. Az ilyeb processzor meg ram dolgokhoz nem nagyon értek.

Igazából 2 játék meg 3 alkalmazás lenne rajta az alapokon (zenelejátszó, youtube stb.) kívül.


Huawei Y7 prime-ot néztem, hogy az nekem megfelelne.

Ha esetleg írnátok erről, hogy megéri-e vagy van ennél jobb hasonló árban, azt megköszönném.


2018. okt. 10. 09:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért.
2018. okt. 10. 09:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Eustockot.
2018. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meizu M6 Note 3/32 GB. Ár/értèk arányban jobb, mint a Huawei.
2018. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez a Meizu megbízható?

Mert én pont azért néztem inkább a Huaweit, mert azt ismerem. Úgymond nem "noname".

2018. okt. 10. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
A Meizu sem noname, csak nálunk kevésbé ismert. Egyébként pedig megbízható. Írom mindezt egy másfél éves, tökéletesen működő Meizu telefonról. Nekem ez a második ilyen márkájú készülékem és az elsővel sem volt különösebb gondom.
2018. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy a Meizu jelenleg a világ 11. legnagyobb okostelefon-gyártója és 10 éve jelent meg az első okostelefonja, tehát nem ma kezdte az "ipar"-t. Egyébként kb. 2.5 éve még én se hallottam erről a márkáról, úgyhogy az első ilyen készülékemet kicsit félve vettem meg, de abszolút pozitív csalódás ért. Azóta ugyan volt más márkájú telefonom is, de visszatértem erre, mert ilyen árban ennyire megbízható márka ezen kívül nem sok van. De ez csak az én véleményem...
2018. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fura, hogy egy év garanciát adnak, míg más telefonokra általában kettőt.

De örülök, hogy neked bejött. Átgondolom mindenképp!

Köszi!

2018. okt. 10. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek semmire rábeszélni, de érdemes megfontolni! Olvasgass fórumokat, véleményeket (pl. Árukereső), aztán döntsd el! Én is ezt tettem, mielőtt az első Meizu-mat megvettem! Persze, azért, mert nekem bevált, másnak lehet, hogy nem fog! Én így voltam a Xiaomi Redmi 4x-emmel: sokan dicsérték, de nekem nem jött be, így tértem vissza a Meizu-ra! Attól, meg hogy valamire csak 1 év garit adnak, még nem biztos, hogy rossz minőség! Rengeteg Meizu-kkal kapcsolatos fórumot szoktam olvasgatni és több helyen írnak 2-3 éves, még működőképes készülékekről! Viszont, állítólag az újabb (6-os, 7-es) Flyme rendszerek nem túl kiforrottak még és elég sok hibájuk van! Én most egy root-olt M5-öt használok 6-os androiddal és 5-ös Flyme-al és szépen, gördülékenyen fut a rendszer, semmilyen fagyás, akadás, lassulás nem tapasztalható. Annyi a hátránya ennek a rendszernek, hogy kissé fapados, és néhány menüpont nincs lefordítva magyarra. Én is találkoztam ilyennel, de egyelőre nem tapasztalom a hátrányát. Nagyjából ennyi, amit jó, ha tudsz, de mondom, isten ments, hogy rábeszéljelek!
2018. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Itt beszélitek hogy a mizu telefon ilyen jó olyan...azt egy fos mind....amúgy meg 11.helyen van huuuh..😂😂Huawei még 1 oda hagyta az Apple/iPhone -t....àm ajànlom a Huawei P9lite-ot nagyon olcsó minden nagy precíz az uvegrol ne is beszéljek...
2018. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hajlékony Huawei-ekről beszélsz, utolsó? 😂😂😂
2018. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!