Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Tényleg nem lehet Ios rendszeren torrentezni?

szeretnék venni egy Iphone 6s vagy 7-es telefont, mindig szerettem volna egy Iphone-t.. De azt hallottam torrentezni nem nagyon lehet rajta, nekem pedig korlátlan netem van , szoktam telefonon torrentezni, filmezni..

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, mobilnet, Torrent, Android, iPhone, IOS, Apple, Jailbreak

2018. okt. 10. 11:02  Privát üzenet  

A válaszok
Tényleg.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. okt. 10. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

gondolom ennél többet nem is tudsz, valahogy pedig biztosan lehet..

# 2/7Időpont 2018. okt. 10. 11:27 Privát üzenet
Alain Delon nevű felhasználó válasza:

Ha nem lehet, az elég érdekes dolog, mert a torrent csak egy protokoll. Olyan dolog volna, mintha egy országban nem lehetne kést kapni, mert azzal sérülést kehet okozni.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. okt. 10. 12:11 Privát üzenet
Nem lehet rajta torrentezni, mivel nincs rá torrent kliens. Sőt, konkrétan az App Store-on kívül semmit nem tudsz rá letölteni, mivel az iOS zárt fájlrendszerű. Olyannyira hogy még a data partícióhoz is korlátozottan tudsz hozzáférni.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. okt. 10. 12:30 Privát üzenet

"az iOS zárt fájlrendszerű."

Ezt úgy mondják, hogy zárt forráskódú a rendszer.

Nem a fájlrendszer, de egyébként az NTFS is rendelkezik jogosultságkezeléssel.

Ha torrentezni nem lehet, az meg elég gáz, hiszen azon legális tartalmak is megoszthatók, de akkor nem kell ilyen rendszert használni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. okt. 10. 13:11 Privát üzenet

Bármit le lehet tölteni.

Természetesen van torrent kliens is.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. okt. 10. 15:19 Privát üzenet
Van hát! Én az itransmission-t használom. Jailbreakelve van a telóm, előtte nem próbáltam de valószínűleg nem lehet stock ios-en.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 27. 18:55 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
IPhone ios rendszeren van lehetőség a beérkező messenger képek automata mentésére?
IOS rendszeren lehet ABC sorrendbe rakni az ikonokat?
Hogy lehet beállítani, vagy milyen programot ajánlotok, hogy a névjegyzékemben, adott csoportok hívása, csengetése csak adott időintervallumban legyen hallható számomra (Samsung...
Hogy lehet torrentezni (ncore-ról) Ipad-ról?
6-os Android rendszeren hogyan lehet kikapcsolni a koppintós képernyőfelélesztést?
Android 7. 0 rendszeren ki kapcsolt képernyővel miért kapcsol ki a wifi is? És hogy lehet ezt át állítani hogy maradjon mindig bekapcsolva?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!