Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nem lehet Ios rendszer...

Tényleg nem lehet Ios rendszeren torrentezni?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy Iphone 6s vagy 7-es telefont, mindig szerettem volna egy Iphone-t.. De azt hallottam torrentezni nem nagyon lehet rajta, nekem pedig korlátlan netem van , szoktam telefonon torrentezni, filmezni..

2018. okt. 10. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2018. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolom ennél többet nem is tudsz, valahogy pedig biztosan lehet..
2018. okt. 10. 11:27
 3/8 Alain Delon ***** válasza:
42%
Ha nem lehet, az elég érdekes dolog, mert a torrent csak egy protokoll. Olyan dolog volna, mintha egy országban nem lehetne kést kapni, mert azzal sérülést kehet okozni.
2018. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet rajta torrentezni, mivel nincs rá torrent kliens. Sőt, konkrétan az App Store-on kívül semmit nem tudsz rá letölteni, mivel az iOS zárt fájlrendszerű. Olyannyira hogy még a data partícióhoz is korlátozottan tudsz hozzáférni.
2018. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"az iOS zárt fájlrendszerű."


Ezt úgy mondják, hogy zárt forráskódú a rendszer.

Nem a fájlrendszer, de egyébként az NTFS is rendelkezik jogosultságkezeléssel.

Ha torrentezni nem lehet, az meg elég gáz, hiszen azon legális tartalmak is megoszthatók, de akkor nem kell ilyen rendszert használni.

2018. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármit le lehet tölteni.


Természetesen van torrent kliens is.

2018. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van hát! Én az itransmission-t használom. Jailbreakelve van a telóm, előtte nem próbáltam de valószínűleg nem lehet stock ios-en.
2019. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Csak kell egy jailbreak és azt csinálsz amit akarsz.
2020. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!