Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek éri meg apple watchot...

Kinek éri meg apple watchot vennie? Nekem nem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet, de elég nagy dilemmában vagyok...

Elsősorban azért venném, hogy elszakadjak a telómtól DE.

- Szöveget bele csak angolul lehet diktálni (javítsatok ki, ha tévedek) és elég fura lenne, ha magyarul írnának én meg angolul vissza... azt is hallottam, hogy nem is mindig azt írja, amit mondasz

- Apple payt nem is lehet kb használni Magyarországon, szóval még a bankkártyámat se tudná helyettesíteni

- Nem (nagyon) sportolok :(

- Lépésszámláló meg ezek az iphoneomban is van

- Pulzusmérőre nem nagyon van szükségem szerencsére.


Most komolyan, szerintetek így megérné vennem? Kinek éri meg ez a kütyü, sportolóknak, amerikaiaknak?



2018. okt. 14. 10:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy van már egy karórám. Igaz, nem okos, csak időt tudok vele nézni
2018. okt. 14. 10:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet diktálni magyarul.
2018. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

valóban lehet diktálni, de szerintem még nem élünk abban a korban, amikor nem nézik az embert hülyének, ha magában beszél.


másrészt szerintem kényelmetlenebb így kommunikálni. kövezzetek meg, bár szerintem mindenki ezt teszi, én is szoktam vezetés közben üzenetet olvasni, gépelni...olvasással még szerintem akkora baj nincs is.


na egyszer próbáltam megnézni egy üzenetet watch-on vezetés közben...sokkal több figyelmet elvesz az embertől, jobban kell koncentrálnia, tehát sokkal jobban kizárja a külvilágot, mintha a telefonját nézné.


szerintem inkább kütyüb_ziknak való még, én is tavaly vettem egy series 1-t kipróbálni, nem mondom, hogy rossz volt, de 1 hónap után inkább eladtam.


ha a sport nincs, tulajdonképpen azok a funkciók csak érdekességek, és persze erre meg amúgy jobb, pontosabb, mint a telefon a zsebben.


nekem legalábbis mivel nagy a zsebem és összevissza mozog benne a telefon, nem feltétlenül tudja feltérképezni, mikor léptem egyet, a karon azért az óra ezt könnyebben érzékeli, és különben érdekes volt nézni, hogy mikor dolgoztam, mennyire durva számok jöttek ki...de amúgy ennyi, ha van az embernek pénze rá, akkor vegyen, de különben nincs rá szükség.

és én mondjuk pont azért adtam el többek között, mert inkább zavart munkavégzés közben egy idő után.

2018. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!