Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás max 75 ezer...

Telefon vásárlás max 75 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Próbáltam már nézelődni viszont nem igazán találtam számomra megfelelőt.


Újonnan szeretnék vásárolni.


Ami fontos lenne:

- Oled kijelző és lehetőleg ne legyen 5 inchnél (sokkal) nagyobb.

- Ujjlenyomat olvasó.

- Micro SD foglalat.

- Minimum 3, de inkább 4 giga ram.

- Ne kávás (notch) kialakítású legyen.

- Nem hátrány, ha valami ismertebb, megbízhatóbb márka (kivéve a Huaweit, ki nem állhatom a launcherjüket), mert sokáig használok egy készüléket.


Nem tudom mennyire reálisak ezek az elvárások, főleg a képernyőméret, ugyanis ahogy nézem a mostani modellek 5.6 inch felé kezdődnek, nekem viszont már az 5 is nem kevés megszokást igényelt, a 4.6 volt számomra az ideális, de akkorát egészen biztosan nem találok már.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 14. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első elvárásod(OLED + 5") miatt lehetetlen a szűrés a mai mobilpiacon.
2018. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A3 2017, de az hardveresen már nem túl acélos, csak 2 GB RAM van benne. Esetleg van még a Meizu Pro 7, az ugyan kevésbé ismert, de hardveresen erősebb telefon, viszont 5.2-es méretű és nincs benne sd kártya foglalat. Nem lesz könnyű dolgod, ha ilyen telefont szeretnél, ami minden kritériumodnak megfelel. De majd a jobban hozzáértők talán tudnak ajánlani olyat, ami jó lesz!
2018. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem teljesen ilyen, de lumia 640
2018. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!