Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan keyloggert keresnék...

Saucony kérdése:

Egy olyan keyloggert keresnék ami listázza beszélgetéseket az ikon is rejthető Nem baj ha fizetős. Ötlet? Androidra kellene

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni ezügyben tudna nekem valaki segíteni ez ügyben?

2018. okt. 14. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Senki sem segít szívesen ilyen sunyiságokban.
2018. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Jelzem h büncselekmény
2018. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

"keyloggert keresnék ami listázza beszélgetéseket"


A híváslista a szolgáltatónál lekérhető.

2018. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Anyira számítottam az ilyen gyökér hozzá szokásokra a barátnőm. Szeretnem megnézni mert valami gyanús ebbe Kína sunyi dolog ha ő irkál valakivel az nem az? Csak segítség kell nem közoktatás
2018. okt. 14. 17:17
 5/17 A kérdező kommentje:

Anyira számítottam az ilyen gyökér hozzá szolásokra a barátnőm. Szeretnem megnézni mert valami gyanús ebbe sunyi dolog ha ő irkál valakivel az nem az? Csak segítség kell nem közoktatás

A fenti hszem javította

2018. okt. 14. 17:18
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Te nem ragzani magyartot?
2018. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"sunyi dolog ha ő irkál valakivel az nem az?"


Neki joga van irkálni, neked meg nincs jogod belenézni.

Nem is részletezem jobban, mert így sem biztos hogy megérted.

2018. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha tudtad előre, akkor minek próbálkoztál be? Sunyi munka és kész, törvénytelen is, jellemtelen is.

Jellemző az is, hogy a neten ugyebár minden megtalálható, de valakinek még ahhoz sincs tehetsége, hogy megoldja magának. (Nem mintha én foglalkoztam volna a témával, miután pont ez nem érdekelt soha, de az evidens, hogy a neten minden van.)

2018. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7/8. Majd ha a te párod kerül gyanúba és meg akarsz bizonyosodni róla akkor nem leszel ekkora tanár idióta
2018. okt. 15. 07:02
 10/17 anonim ***** válasza:

"Majd ha a te párod kerül gyanúba és meg akarsz bizonyosodni róla akkor nem leszel ekkora tanár idióta"


Amikor megkérdezted ezekről a dolgokról amit keyloggereznél, mit válaszolt rá?

2018. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!