Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor találkozhat egy felhaszn...

Mikor találkozhat egy felhasználó regionális korlátozással a Google Play-ben? Kifejezetten csak tényleges regionális korlátozás révén, vagy esetleg más tényezők esetén is írhatja, hogy nem elérhető egy app az országomban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, van egy játék Android-ra, nevezetesen a Trial Xtreme 3. Játszottam már vele a régebbi telefonomon, jó játék. Ma megint előkerült, csak öcsém akarta leszedni épp egy Sony Xperia E1 telefonra. Nem találta, tehát gondoltam túl gyenge a telefon, így kiszűri a Play a találatok közül a játékot, hogy ne lehessen megtalálni. Gondoltam beírom az S9-emen a Play-be, csak érdekes módon ott sem találtam. Böngészőbe is beírtam a play.google.com címen, ahol végül rátaláltam, de azt írta, hogy nem kompatibilis az eszközzel az app (?!?!?!?). Firefox-ból kerestem rá a mobilomon keresztül Gmail-be belépve és csak az S9-em van felvéve a fiókba. A Firefox-al megnyittattam a Play-ben a játék oldalát, csak itt már megint mást írt, mégpedig azt, hogy az országomban nem elérhető. Ami a legfurcsább az az, hogy öcsém E1-én is böngészőből kikerestem és megnyittattam ugyanígy az app oldalát Play-en keresztül, de ott nem kifogásolt semmit, szóval fel tudtam telepíteni arra az öskövületre. Igaz, hogy alapból egyik telefonon sem adta ki találatnak a Play a játékot, ami már eleve fura, az viszont még furcsább, hogy egy kis böngészős segítséggel megkeresve az appot egy S9-re nem engedte telepíteni a Play a játékot, még egy mára bőven papírnehezéknek mondható E1-re pedig engedte telepíteni. Ez mitől lehet vajon? És most mi lehet az igazság, hogy nem kompatibilis az eszközömmel (ami nehezen elképzelhető), vagy hogy nem elérhető az országomban? Ez persze szintén lehetetlen, mivelhogy magyar vélemények is vannak és a régebbi telómon is (S3 Neo) játszottam már vele.

2018. okt. 14. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogod, és letöltöd "nem hivatalos forrásból".

Kismillió mirror letöltő oldalról letudod tölteni a telepítő fájlt, ez nem IOS.

[link]

2018. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, ott az Amazon App store is, ami azért egy biztosabb forrás, viszont nekem nem kell igazából az app. Csak előkerült ma és szemet szúrt, hogy valamiért korlátoz engem a Play Store. Annyit szerettem volna csak kideríteni, hogy ez vajon valami hiba, vagy csak egyszerűen tényleg nem kompatibilis az app a telefonommal, amit azért tényleg nehéz lenne elképzelni.
2018. okt. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!