Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 10 lite vagy...

Huawei Mate 10 lite vagy iPhone SE?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

2018. okt. 14. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

iphont soha SE vegyél

úgy rossz ahogy van

(bár akik menőzésből megveszik és nem értenek hozzá, azok úgy is azt mondják, hogy az a király)

2018. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtam SE-t, eléggé leterheltem, rengeteget használtam, soha semmi gond/fagyás nem volt. Sokan dicsérik a Huawei Mate 10 lite-ot, abban gondolkodom most a nagy kijelző miatt.
2018. okt. 14. 16:20
 3/5 anonim válasza:
100%

Ha használtál Iphone SE-t, és bevált, akkor vegyél azt.


Viszont, szerintem az Iphone SE már elég régi, nem tudom a Mate 10 mikor jött ki. A nagyobb kijelző mindenképpen a hüvely mellett szól. Ha pedig újítani szeretnél, még egy érv mellette. És hát valljuk be, azok a pletykák (ha lehet így mondani), hogy az ios belassítja a régi telefonjaikat igaz, mindenképp a Mate.

2018. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél Mate 10 lite-t, ha még nem vettél semmit!

Szép kijelzője van, játszani is lehet rajta, a fotók is jók, és nem is merül le olyan gyorsan. Nálam egy-másfél napot kibír, ha használom.

(Egy Mate 10 lite tulajdonos)

2018. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül a Mate 10 lite mellett döntöttem. Kedvelem, az akksi bírta nekem két napot is már töltés nélkül. Szép és gyors. Ami talán hátrány számomra, hogy a mérete miatt nehezebben tudok rajta írni, az iPhone SE-n sokkal könnyebben és gyorsabban ment, meg talán a fotók sem olyan szépek,de csak ennyi a hátránya. :)
2019. jan. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!