Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.1 (tablet). Egyszerű...

Android 4.1 (tablet). Egyszerű, gyors TXT szövegszerkesztőt milyet ajánlatok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 18:32
 1/7 anonim válasza:
37%
Minek neked "GYORS" szövegszerkesztő?
2018. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a jegyzetek alkalmazás txt-be ment nem?
2018. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Gyors": úgy értem, ami nem terheli különösebben a CPU-t.


Nincs default "jegyzetek" app-om. Telepíthető GooglePlay-ből?


(Máskülönben találtam olyat, amit tervezek telepíteni, csak még nincs tapasztalatom konkrét szövegszerkesztőről androidra.)

2018. okt. 16. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg harmadik napja vársz itt a válaszra, ahelyett hogy a Google Play-en beírnád a keresősávba, hogy text editor és kipróbálnál párat a legnéppszerűbbekből? Nem is kell neked szövegszerkesztő...
2018. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

""Gyors": úgy értem, ami nem terheli különösebben a CPU-t."


Te most komolyan azt hiszed, hogy egy szövegszerkesztő képes érdemben terhelni a CPU-t?

2018. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"zoligyerek" válaszolónak megiosmétlem a kommentem, mert figyelmetlen volt:

"(Máskülönben találtam olyat, amit tervezek telepíteni, csak még nincs tapasztalatom konkrét szövegszerkesztőről androidra.)"


A másik válaszra:

Képzeld, a tabletem eléggé régi. Igen, bármi képes terhelni, nem csak hogy egymagos a CPU-ja, de elég régi is.

A kis többlet is többlet.

2018. okt. 18. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:

De apám, feldobod a Play-ből, és kipróbálod, használod. Ha nem tetszik letörlöd és kipróbálsz egy másikat. A vélemények és a pontozás sokat elárul. Ha feltelepítesz egy appot, akkor az nem hat ki visszafordíthatalanul a galaxisunk fordulatszámára, tehát lehet próbálkozni.

Ha jól sejtem, már negyedik napja tervezgeted, hogy telepítesz egy szövegszerkesztőt, csak még nem kaptál kellő pozitív visszacsatolást és ezért nem mered megcselekedni?

Egyébként "igazi" szövegszerkesztőként a Textmaker a legjobb, szimpla txt editorról fingom sincs, de azért te ne add fel, hátha valaki javasol egyet beáltható időn belül.

2018. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!