Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom hogy egy...

Honnan tudhatom hogy egy Iphone 5S készülék eredeti?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy Iphone 5S telefont venni személyesen, használtan 30 ezerért,de mivel nem üzletbeli vásárlás lesz ezért félek hogy esetleg átvernek. Mire figyeljek hogy ne verjenek át? Nincsenek hozzá tartozékok,annyit mondott hogy nincs hozzá töltő de az nekem van. Így gondolom csomagolás/doboz sincs. Gondolom ezzel foglalkozik,mert mondta ha beviszem a betört előző Iphone 5C-m akkor egy tízest levon belőle.(alkatrésznek?) Mivel tudnám így ellenőrizni hogy eredeti-e? Köszönöm a segítséget!

2018. okt. 15. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Bekapcs és hangerő le gomb egyszerre nyomva tartása bekapcsolásig, vagy bekapcs és home gomb nyomva tartása bekapcsolásig. Ha Android logó ugrik fel valamelyikére hamis, ha Apple logó eredeti
2018. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor ez 100%-os?
2018. okt. 15. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Csak egy kérdés:

2018 végén iPhone 5S-t, mire?

Most a 7-es széria alá nem érdemes adni.

2018. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

30ezerért 5S-t szerintem is csak a hülye vesz...ráadásul doboz meg tartozékok nélkül...ne vicceljünk már :D


inkább annyiért vidd el az enyém, ahhoz adok töltőt, igaz az akksija szar, de ha 30-at adsz érte, lesz egy telód, ami legalább nem lopott...én meg boldog leszek, hogy ennyiért elment :D

2018. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!