Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem az okostelefonokat, persze használok egyet. Semmi nincs letöltve rá, nem használom ezt a funkciót. Ami fontos nekem a hívás/sms funkción kívül, az a naptár, az emlékeztető, a fotó (ritkán a videó) mód, óra/ébresztés, és a pdf letöltési/olvasási lehetőség. Netezni ritkán szoktam, nincs mobilnetem, ha fontos vmit megnézni, keresek wifit. Ritkán megnézem rajta a mail-eket, de az is várhat addig, amíg hazaérek. Ami hasznos lenne, de tulképpen megvagyok nélküle, az a zenehallgatási lehetőség. Erre a telefonra nem tudok zenéket pakolni.

2018. okt. 17. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

OnePlus telefonokat tudom ajánlani.

És player store-bol le tudsz tölteni zenei alkalmazást, amilyet szeretnél.:)

2018. okt. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy középkategóriás okostelefon, bőven megteszi, lehet akár Xiaomi, Meizu, Honor vagy Nokia, de a Motorolának is van olyan, aminek eléggé jó árban van. Lényeg, hogy mennyit tudsz rá szánni.

2018. okt. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A Nokia jónak tűnik, régen volt Nokia-m. Bármennyit rá tudnék szánni, de elvből nem akarok mondjuk 100at adni érte. Most éppen egy iPhone 5-ös telóm van, és 6-osban gondolkodtam, már 60-ért meg tudnám venni. DE! Ráeszméltem, hogy ezt sem használom ki. Csak jobb lenne, ha hangosabb lenne a hangszorója (néha nem értem a hívó félt, és volt már olyan, hogy a kezembe nyomtak másik telefont, hogy beszéljek valakivel, és azt jól hallottam). Bár, nem szeretem a bazi nagy telefonokat, de néha kicsinek tűnik az 5-ös iPhone. Normális fotót normális fényképezővel szoktam csinálni, de az iPhone-nak nagyon jó minőségű a fotója.
2018. okt. 20. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Huawei P Smartot.

Nem kicsi, de nem is bazi nagy. Az ára is eléggé barátságos, szerethető telefon ;)

Most a Huawei-nek megy a szekér, nagyon ott vannak a toppon

Az általad leirt igényeket pedig messze kielégíti :D

2018. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát… nem tudok dönteni. Ezek nekem mind bonyolultak. A Huawei nevén eddig mindig csak poénkodtam. :) Na, meg mindenhol és mindenkinél Samsungot láttam. De nézegetem a mechanikus billentyűs telókat is. Nem vetettem még el az iPhone-t sem, azt legalább megszoktam.
2018. okt. 25. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: mennyit szánsz rá, mert ez az egyik legfontosabb tényező.
2018. nov. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy 100E Ft alatt keresel telefont:

Meizu Pro 7, illetve Xiaomi A2-öt tudom ajánlani neked az okostelefonok közül, illetve ha számodra megfizethetőbb árban vannak, akkor Honor 8, vagy Honor 9.

2018. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100 körül már egy jó állapotú relatíve fiatal 7-es iPhone-t is ki lehet fogni.
2018. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jóval 100E Ft alatt keresek telefont. :) iPhone 6-osra gondoltam először, 60E körül láttam használtan. Most 5-ös van, amit a b.nőmnek adnék.


Meizu Pro 7, Xiaomi A2, Honor 8, Honor 9 – ezekről még nem is hallottam. Szerencsére nehezen érnek el a reklámok engem. :)

2018. nov. 11. 14:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Az nem is csoda, hiszen pl. a Meizu-t nem is reklámozzák, ennek ellenére egy nagyon korrekt és viszonylag olcsó készülékeket gyártó cégről beszélünk. Személyes tapasztalat alapján írom ezt. A másik két márka sem a rossz telefonjairól híres, szóval egyikkel sem járnál rosszul, ha nem az IPhone mellett döntesz.
2018. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!