Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite idiótán veszi...

Huawei P9 Lite idiótán veszi az érintést, ha töltőn van. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Gyári töltővel, gyári kábellel is pont ugyanez van. Ha töltés közben írnék, le kell húzzam, hogy lehessen. Ha töltés közben akarok böngészőben hosszan nyomós menüből linket új lapon nyitni, akkor is vagy élből alatta/fölötte kezd kijelölést, vagy nincs meg a hosszan nyomás, mert remegő ide-odagörgetés lesz belőle. Most egy 360fokos tokban van, ilyen apró pöttyök viszik át az érintést, és sokkal rosszabb (megválok tőle, csak szerezni kell fóliát, mert azt levettem, szükségtelen így). Kesztyű módban még rosszabb. :)


Másnál is van ilyen? Milyen telefonjai voltak annak, aki sose tapasztalt hasonlót? Esetleg töltőből kellene valami jónevű egyenesen a márkaképviselettől? Volt, akinek volt ilyen problémája és sikerült megoldani?



2018. okt. 17. 10:01
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem szabad nyomogatni akkor töltés közben. Nekem anno a Samsung J3, Meizu M3 Note is ezt csinálta. Nem tudsz vele mit csinálni. Nekem a mostani Sony Xperia X csinálja azt, hogy töltőn van és ha a hátlaphoz hozzáérek, akkor bizsereg, ahogy végig húzom rajta az ujjam, pedig gyári töltő és kábel.
2018. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megfordítottam a töltőt (bocs, adaptert, úristen b+), egyelőre jónak tűnik, szólok, ha mégsem, és akkor is, ha megoldottuk.
2018. okt. 17. 23:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, alig észrevehetően gyengébb az érintőreakció a megfordított töltőn, mint nélküle. Nyilván ez a 360fokos tok nem a legnagyobb telitalálat ilyenkor, gondolom sima üvegfólián át semmi különbség nem lenne.
2018. okt. 18. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!