Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezeték nélküli töltésen...

Vezeték nélküli töltésen belül is létezik gyors meg "sima"?

Figyelt kérdés

És némelyik készülék, amelyik tudja a vezeték nélkülit, nem biztos, hogy tud vezeték nélkül gyorsan is tölteni?


Azért kérdezem, mert vettem egy vezeték nélküli töltőt, ami elvileg tud vezeték nélküli gyorstöltést is. Ezt a LED fényével jelzi elvileg. Először nem vettem hozzá külön gyorstöltő adaptert, ahogy ajánlotta a webshop, mert a telefonom eredeti gyári töltője is tudja vezetékkel gyorsan tölteni a telót. Viszont a LED nem váltott vele "gyors színre", és maga a töltési idő is sok volt.


Ezért megvettem az ajánlott adaptert, viszont a LED színe továbbra is "normális" töltést mutat. Az idő talán javult valamelyest, de még így is kiszámoltam, és majd 3 órába telne teljesen felhúznia a mobilt.



2018. okt. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül az előzményben linkelt típus, akkor célszerű lett volna elolvasni a lényeget:


[link]


Gyors vezeték nélküli töltés


A vezeték nélküli töltő támogatja a gyors vezeték nélküli töltést. A gyors vezeték nélküli töltés megkezdéséhez helyezzen a vezeték nélküli töltőre egy olyan mobilkészüléket, amely támogatja a gyors vezeték nélküli töltést.


Csak a Samsung által jóváhagyott, a gyors töltést támogató töltőket használjon (EP-TA20-as sorozat, 9 V/1,67 A). A vezeték nélküli töltőben található ventilátor működik a gyors vezeték nélküli töltés közben. Ha a funkció ki van kapcsolva a mobilkészüléken, a ventilátor nem fog működni.


A gyors vezeték nélküli töltés funkció be- és kikapcsolása


Amikor először helyezi rá a készüléket a vezeték nélküli töltőre, a gyors vezeték nélküli töltési opció megjelenik a készülék beállítások menüjében.


Helyezze a mobilkészüléket a vezeték nélküli töltőre. A mobilkészülék Kezdőképernyőjén érintse meg az Alkalmazások → Beállítások → Tartozékok lehetőséget, majd a be- vagy kikapcsoláshoz érintse meg a Vez. nélküli gyorstöltés kapcsolót. A funkció kikapcsolásával a töltési mód visszaáll normál vezeték nélküli töltésre, ami lassabb töltődést jelent.

2018. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!