Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott az iPhone-om. Mi a...

Beázott az iPhone-om. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Véletlenül a farzsebemből kicsúszott a vécébe. Egyből kikaptam és kikapcsoltam. Este pedig rizsbe raktam(délután nem voltam otthon). De a képernyőn látszott hogy beázott illetve nem is érzékelt a kijelzo utána semmit amikor kapcsoltam kifelé. Van rá esély hogy itthon megoldódik a rizsben vagy szervizbe kell vinnem? Illetve ott az ultrahangos tisztítás elegendő vagy egyéb teendő is van?

2018. okt. 20. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Szervíz, majd ott megmondják, most a hosszú hétvége miatt majd csak szerdán tudod elvinni, ha addig nem oldódik meg szervíz.
2018. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rizs legenda, menj hozzáértő szervízbe.
2018. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két szelet rántotthús közé is tehetted volna, kb annyit ér mnt a rizses bohóckodás. Nem kell mindent elhinni amit a neten látsz.

Szerviz, ultrahang.. / röntgen, ekg, intubàlàs, fél köbcenti adrenalin /

2018. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinnem,hogy legenda,mert eddig nem érzékelt semmit sem,de miután 2 napig rizsben volt,normalisan bekapcsolt és nyomkodni is tudtam. De persze,az ultrahangos tisztítás az kell
2018. okt. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!