Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 vagy P8 Lite?

Huawei P8 vagy P8 Lite?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy olyan telefont, ami tud is valamit, és nem horror áron van. Nem értek egyáltalán a telefonokhoz, az egyik ismerősömnek van egy ilyen telefonja, őszintén szólva azt sem tudom, hogy P8-e vagy P8 Lite-e. Azt mondja 30 ezerért ideadja, mert kell neki a pénz, de említette, hogy ilyet nem kapnék ennyi pénzért. Akár a P8, akár a P8 Lite-nak szerintetek mennyi a reális ára, és mennyire számítanak ezek jó készülékeknek?

2018. okt. 20. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

alsó-közép kategóriás telefon.


"de említette, hogy ilyet nem kapnék ennyi pénzért"


35-40-ért láttam a neten használtan, ha jó az állapota, akkor ez egy reális ár érte.

2018. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson megvenni a P8 liteot 2018-ban. Ócska már nagyon.
2018. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szerintem sem éri meg, én év elején adtam el(P8 Lite), másfél évet volt nálam a telefon. Újonnan vettem, az elején minden rendben volt, majd fél év múlva 4 óra alatt lemerült stb. . Inkáb vegyél egy Huawei P10-et, vagy P10 Lite-ot(bár az is lassan elavult lesz)
2018. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

P8 a maga korában sem volt egy ütőképes telefon.(talán 2-3 éve vacilláltam még rajta, akkor is sokkal inkább egy Honor 7 vagy G4 mellett döntöttem volna)

A P8 Lite-ból meg igazából mindegy melyik változat, egyik sem kiemelkedően jó.

Szvsz. mind 2 felejtős, inkább egy Meizu M6 ami használható.

Vagy nézz valami használtat.(Moto X-t láttam ilyen körül, de tuti van más is)

2018. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as! Ne haragudj, de én egy 30 ezres telefonról beszélek. Ha gazdag lennék, és annyira érdekelnének a telefonok, na akkor lehet szóba jönnének a 100+os darabok. Értem hogy ez a P8 már elavult, de jelenleg nekem egy 2012-es mobilom van, amit most tavasszal vettem úgy, hogy még új volt, 28 ezer volt, ha jól emlékszem. Ahhoz képest egy P8 lehet korszerű lesz, nemde?
2018. okt. 20. 22:44
 6/16 anonim ***** válasza:

#5.Én szerinted miről?

Meizu M6-t megkapod 30K körül, ahogy a használt Moto X-t is.

Szóval te nem érted mit írok...

Korszerű, de kapsz sokkal jobbat is.(Meizu M6 pl.)

2018. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

anyum hasznal evek ota egy p8 at.neki mai napig tokeletesen megfelel.

telefon,messenger,face amire hasznalja.meg fotoz vele.

12 evesemnek van p8 lite-ja, hat meg o is szenved vele 😂.

a p8 litenak sok apro,de idegesito hibaja van.

esetleg ha leirnad mire hasznalnad,talan tobbet tudnank segiteni.

30 ert en nem vennem meg akar sima akar lite.

vannak ennel jobb telefonok is 30 ert (hasznaltan)

2018. okt. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából én sem használnám másra, mint édesanyád. Semmi extra, pl. az hogy normális képet csináljon elég fontos lenne, mert a mostaninak az előlapi kamerája elég homályos (ezért mondtam, hogy egy 6 éves telónál, azért csak felüdülés lenne a P8), így még nagyon fotót se tudok magamról csinálni. Netezgetnék még vele, és kb. ennyi. Nem kell munkához, meg ilyenek, én csak szeretnék egy olcsó, de még viszonylag jónak mondható telefont. Egyébként a 2 körül akkor mindenképp a P8 a jobb? Illetve, ha tudtok mondani olyan típusokat, amik ennél jobbak, de kb. ez az áruk, szívesen meghallgatom.
2018. okt. 21. 09:05
 9/16 anonim ***** válasza:
30 ezer Ft-ért valamire való okostelefont nem kapni.
2018. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A már említett Meizu M6 3/32-öt én is tudom javasolni. 30 ezer környékén újonnan nem nagyon van ennél jobb telefon!
2018. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!