Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 vagy P8 Lite?

Huawei P8 vagy P8 Lite?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy olyan telefont, ami tud is valamit, és nem horror áron van. Nem értek egyáltalán a telefonokhoz, az egyik ismerősömnek van egy ilyen telefonja, őszintén szólva azt sem tudom, hogy P8-e vagy P8 Lite-e. Azt mondja 30 ezerért ideadja, mert kell neki a pénz, de említette, hogy ilyet nem kapnék ennyi pénzért. Akár a P8, akár a P8 Lite-nak szerintetek mennyi a reális ára, és mennyire számítanak ezek jó készülékeknek?

2018. okt. 20. 20:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De logikusan belegondolva, ami használtan ér 30 ezret, az jobb készülék, többet tud, mint ami újonnan kerül ennyibe, nem?
2018. okt. 21. 11:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többet tud, de nem fogja addig bírni, mint az új. De 30 ezerért meg csodát nem kell várni! Mondom ezt úgy, hogy én most egy használt telefont nyúzok fél éve, amit 27-ért vettem! 1 éves volt mikor vettem, ha még 1 évet kibír mostantól számítva, már jól jártam! 30 ezerért ne várjunk már csodát egy okostelefontól! És ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak leírtam a véleményem!
2018. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mekkora egy idióta a kérdező. Inkább megveszi a 2015-ös, mára elavult okostelefont használtan, ahelyett, hogy venne egy 2018-asat ugyanannyi pénzért újonnan, sokkal jobb specifikációkkal. Tényleg logikus. De ha jobban tud nálunk mindent akkor minek kérdez?
2018. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ebben én sem látok logikát, de ha a kérdező 3 éves telefont szeretne venni, felőlem vegyen! Bár én is használt telefont vásároltam, de 3 éveset biztos nem vennék! Nem az én dolgom, én csak ajánlottam egy jóval újabb, jó/ár érték arányú készüléket, a többi a kérdezőn múlik!
2018. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy hibátlan állapotú és karcmentes P8 megér 30 ezret, viszont a lite nem. Nekem is ez van de szó nélkül lecserélném egy új MeizuM6-ra, de még egy redmi 6-ra is.

Nem azért mert a P8 lite rossz teló lenne mert az nem igaz, hanem elavult és nem jön rá rendszerfrissítés ami elég bosszantó ha például egy új alkalmazást szeretnék feltenni és nem engedi a telefon.

2018. nov. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Végül ismerőstől lett egy P9 Lite-om 20 ezerért.
2018. nov. 19. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!