Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le hallgatják a telefonom?

Le hallgatják a telefonom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban többször is be zavarodott hívás közben a telefonom. Azóta már váltottam telefont , a számom maradt a régi úgy hogy telefon hiba kilőve. Több feleképpen szokott

Az egyik

Olyan mintha valami robot hangon beszelne az akivel telefonálok. Ilyenkor értem mit mond de teljesen eltorzul a hangja - ezt a másik fél nem szokta hallani

Van olyan mintha víz alatt lenne a telefon , ezt hallja a másik fél is és itt egyáltalán nem értem mit mond

1x volt olyan hogy női hang szólalt meg halkan de lehetett érteni hogy mond valamit "a háttérbe "


Legutóbb mikor a robothang megszólalt mondtam a telefonba hogy valaki nagyon kíváncsi mert most is hallgat minket, és azonnal meg szakadt a hívás pedig egyinkonk se tette le.


Le hallgatják a hívásaim? A robot hang egyre többször fordul elő. Van hogy 1-2honapig nincs semmi ilyesmi,de mostanába folyamatosan. Egyébként ez 2-3 embernél fordul elő ha velük beszélek. Mivel ők nem minden esetben halljak , valamit egyikőjüket tudom h a napokban cserélt telefont ezért arról az oldalról is kizárnám a telefon hibat.

Vagy volt valakinek ilyen akinek a telefon bolondult meg ? A családot barátokat kérdeztem nekik nem szokott ilyet csinálni.


2018. okt. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Miért képzelik magukról rendszeresen totál jelentéktelen, sehol nem számító tucatemberek, hogy pont őket akarják lehallgatni a titkosszolgálatok?
2018. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sehol nem számító senki kis ember te vagy, mert meg itt se érdekel a véleményed. Feltettem egy normális kérdést, te meg magadat minősítve valaszoltal. Szóval te senki, itt se számítasz:)
2018. okt. 20. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lehallgatnak, azt nem veszed észre.
2018. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"eltettem egy normális kérdést"


Kis túlzással. A "lehallgatják" szót következetesen kettéhasítani, kivégezni (ki végezni?) egyáltalán nem normális.

2018. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ha lehallgatnának, akkor sem ilyen lenne a jelenség.

Ez vagy az illető telefonjának a hibája, vagy a telefonjának zajszűrés hibája, vagy hálózati hiba.

Ha mindig ugyanaz a 2-3 ember, akkor náluk lehet hiba.

2018. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki se hallgat le. A robothang akkor keletkezik amikor a hálózat elrontja a beszédkódolást.

A távközlési hálózatban van egy kütyü ami a beszédhívásokat mindenféle kodekkel megfűszerezi - media gatewaynek hívják, nagy valószínűséggel ( 99% ) ennek a hibája okozza a jelenséget. Nagyon jól ráhibáztál a robothanggal, mert még a jelenséget is "robotic voice"nak szokták volt hívni a távközlési zsargonban.

Nem tudsz vele tenni semmit, egy idő után a szolgáltató észreveszi és javítja.

2018. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ:)
2018. okt. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!