Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


-Olyan telefont keresek aminek az aksija jól bírja.

-Tartós telefon tehát nem megy tönkre 2 év után.

-Nagyrészt alapfunkciókhoz használnám: telefonálás, sms. Esetleg fénykép, zenehallgatás, néha net rövid időre.

Semmilyen alkalmazás, semmilyen játékra nincs szükségem, se messenger.

-Árát tekintve ezek alapján 35nél biztosan nem szánnék rá többet.


Motorola c plust néztem ki magamnak mert 4ezres aksija van. De olvastam véleményeket és sok esetben nem érzékeli a mozgást. Szóval nehéz lerakni a mobilt hívás után.


2018. okt. 21. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
ilyen ár kategória mellett, csak a szemetet tudod megvenni, ami pár hónap és megadja magát.
2018. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2018. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyid lenne rá?


Amúgy ha kevesebb pénzed lenne akkor egy Xiaomi vagy egy Honor mondjuk.

2018. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
+1 Meizu M6 Note
2018. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom azokhoz a feltételekhez amit én szeretnék, nem kellene egy magas árkategória mert úgy sem használnám ki, ahogy azt már felül kifejtettem. Ezért nem gondolom hogy egy 35 ezernél többet kéne költenem egy telefonra. 40 000 a maximum ami van és amit költenék, és egyben szeretném fizetni.
2018. okt. 21. 10:57
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként vannak olyan telefonok még manapság amelyiken nincs szoftverfrissítés?

2018. okt. 21. 11:00
 7/12 A kérdező kommentje:
A meizu telefon amit ajánlottál, egész jónak tűnik. :)
2018. okt. 21. 11:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam 8 magos a processzorja, emiatt nem merül gyorsan az aksi? mert általában 4 magosak szoktak lenni amihez 2500 mAH-os aksi van. Ennél 8 magos a processzor és 4 ezres aksi.
2018. okt. 21. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat alapján írtam. Jelenleg a második Meizu-mat használom és nem panaszkodhatok. Ezért az árért nem nagyon kapsz jobbat! Akik szidják, azokra meg nem kell hallgatni, mert egy nagyon megbízható márka! Persze, ennél is előfordulnak hibák, de melyik márkánál nem?
2018. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8# Snapdragon processzorral fut, ami energiatakarékos. Nekem volt 8 magos, MTK processzoros (ami kevésbé takarékos) Meizu-m, hasonló méretben, szintén FHD felbontással, 4100-es akkuval, abból kb. 7-8 óra kijelzőidőt tudtam kipréselni, de ez attól is függ persze, mire használtam. Szerintem bírni fogja, nem fog gyorsan merülni.
2018. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!