Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges egy azonos vezeték...

Lehetséges egy azonos vezeték nélküli fülhallgatóval két embernek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Gear Iconx fülhallgatóm, ami ugye vezeték nélküli a telefonhoz. Motorozásnál használom, nagyon jól lehet használni, viszont nincsen sajnos a bukósisakra épített komm. eszköz. Viszont így ezzel a fülessel szerintetek lehet olyat, hogy az utas és az én fülembe benne van dugva ugyanaz a füles, és azon beszélgetni? (nyilván az ugyanaz a füles jobb bal részére gondolok). Megoldható ez anélkül, hogy vegyek egy ilyen komm. eszközt a bukóhoz?

2018. okt. 21. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De hogy akarsz beszelgetni, amikor csak az egyik feleben van mikrofon...?
2018. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neeem, mind a kettőben van
2018. okt. 21. 21:19
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem nem oldható meg. A fülesben nem hallod azt amit a mikrofonba beszélsz. Ott azt hallod amit a bluetooth-on keresztül vesz vagy az mp3-akat.
2018. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó. Bár nem tudom, hogy működik e? Viszont neked megvan az eszközöd, miért nem próbálod ki? Kíváncsi lennék az eredményre
2018. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék az eredményre"

Megmondom neked az eredményt.

Nem alkalmas erre a feladatra.

2018. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2018. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából kipróbálni kipróbálnám, de gondolom kell egy app. Ilyet viszont nem ismerek azért kérdeztem rá. Mert zenét így szoktunk hallgatni, az megoldható. Erre is kíváncsi vagyok.

@6 igen tudok ezekről az eszközökről de ez csak egy kérdés hogy működhet e.

2018. okt. 24. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:

"de ez csak egy kérdés hogy működhet e."

Simán. De a kérdés nem ez volt: "Megoldható ez anélkül, hogy vegyek egy ilyen komm. eszközt a bukóhoz?"

Nem.

2018. okt. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Isteneeem... Ne daraboljuk már a kérdést szavakra. Az volt a kérdés hogy a fülessel megoldható e a kommunikáció. Tudom hogy van ilyen eszköz, venni is fogok ilyet. Csak ha van a füles és működik akkor nem kell. Nem kell külön minden szót kielemezned.
2018. okt. 26. 16:22
 10/11 A kérdező kommentje:
Találtam rá egy megoldást, elég gyenge egyenlőre, de legalább tudom hogy biztosan meglehet oldani. Van az az opció amikor a környezeted hangját felerősíti zene közben, és ha be van kapcsolva maxra, akkor minimálisan vissza hallod magad zenénél is. És mivel visszahallod magad a másik is hallja. Nyilván zavaró kicsit, meg nem a legjobb minőség, de a gyári opcióval lehet, tehát már csak a megfelelő program kell hozzá.
2018. nov. 12. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!