Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tud többet az iPhone 8+...

Mivel tud többet az iPhone 8+ az iPhone 7+-nál?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iPhone 7+-ra van pénzem, de hallottam olyat, hogy már a 7-es szériából ne vegyünk, inkább a 8-as ból. Kérdem én, a 8+ mivel tud többet, miben jobb a 7+ -nál?


Megéri még gyűjtenem és a 8+ -at megvenni vagy most vegyem meg a 7+ -at?


2018. okt. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Annyival tud többet, hogy az Apple b**ik többet tudnak vele menőzni...


Ilyen árkategóriában jobbat is kaphatnál simán

2018. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Üveg hátlapja van, ezért vezetékmentes töltővel lehet tölteni. Cserébe jobban törik, csúszik, drágább a javítása. Emellett még 8+ 30%-kal gyorsabb mint 7+, de ez nem sokat jelen, mert az hogy XS 2-szer gyorsabb is csak 2-3 év múlva számít csúcsjátékoknál.
2018. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az a véleményem, hogy ott van a Oneplus 6, ami megeszi ebédre az iPhone 7+-t, vegyél inkább azt (de most az elvakult iphone-fanok le fognak szavazni).
2018. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3/3 én nem szavaztalak le, mert érvelés-párti vagyok. A százalékok semmit se jelentenek.

Egyetértek abban, hogy sok dologban jobb a Oneplus 6, főleg ha az ár érték arányt nézzük. De a kamera, illetve a kameraszoftver meg se közelíti az iPhone 7+on lévő minőségét. Rossz fényviszonyok között már határozottan rosszabb és a videók minősége se az igazi a Oneplus 6 nál.

2018. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, és akkor így döntösön az ember. :D Hát kössz!
2018. okt. 23. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz lenne teszt videókat nézni koma

talán egy yt os aki erre szakodosott talán egy videó keretein belül elmagyarázná neked a különbségeket

de vannak iphone 7+ vs iphone 8+ videók is

téged se az eszedért rabolnak el

2018. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!