Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9+ vagy...

Samsung Galaxy S9+ vagy Huawei P20 pro?

Figyelt kérdés

Két telefon közül szeretnék választani és az adatok alapján van amiben az egyik jobb, van amiben a másik, tehát nekem közel azonos tudással rendelkeznek. Nekem eddig Windows Phone-om volt (jelenleg is az van), maximálisan megvagyok vele elégedve a mai napig. Egyetlen hátránya, hogy az idő múlásával egyre gyorsabban merül. 3-4 óra folyamatos használattal le lehet meríteni 100%-ról 10% alá. Szívem szerint maradnék a Windowsnál, de szerintem nem kell indokolnom miért nem.

Pár véleményt szeretnék csak meghallgatni a két telefonról azoktól, akiknek a leírt típusok vannak.

Két főbb szempont lenne számomra, az akkumulátor idő és a kamera. Köszönöm.



2018. okt. 23. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
samsung
2018. okt. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak S9 van, de tulajdonképpen ugyanaz az SoC, ugyanaz a főkamera, RAM-ban és a kamera setup-ban térnek csak el. Én meg vagyok vele elégedve, egyedül az üzemideje a hátrány, nem a legacélosabb. Ebben a P20 Pro szerintem jobban teljesít, ahogy a kamerája is jobb éjszakai felvételekte. Egyébként meg a képstabilizátora talán az S9+-nak jobb, ha az S9-ből indulok ki, a videós képességei is jobbak, tud olyat amit a P20 Pro nem. Annyi, hogy legutóbb, valamikor nyáron több videót is megnézve láttam, ahogy az S9+ nem kezeli jól a képstabilizátort, mivel néha indokolatlanul stabilizált, amikor nem kellett volna. Azóta már szoftveresen ez lehet javítva lett, nem tudom, az S9-en jó volt amúgy is. Teljesítményben biztosan jobb az S9+.
2018. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!