Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek adjak neki még...

Szerintetek adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem,

Kb 2 ével ez előt volt egy iphone 5c-ém gondoltam ki próbálom mert még nem volt iphone-om és láttam sokkan használják. Túl sok gond volt vele, minden fél órában újra rá tehetem a töltőre,ki kapcsolt teljesen, el kelet vinni szervizben meg minden.

De viszont a gyorssasága meg a design-ja nagyon tetcik .. azzon gondolkodtam vegyek egy iphone 7-8-at hogy adjak még egy esélyt neki. Szerintetek?

(Xiaomi teló van most jelenleg nálam,semmi gond nincs vele.)

Előre is köszönöm a választ.



2018. okt. 27. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5c a legalja volt. Nagyon ajánlom a 8-at.
2018. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2018 van, lassan már 2019...

iPhone 5 (és nem csak a sima 5-ös) ma már nem igazán ajánlott készülék.

Amúgy nem értelek kérdező: Xiaomi telefon van nálad és azt írod, hogy semmi gond nincsen vele, akkor miért kell mégis egy iPhone?

2018. okt. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert tetszik a teló, csak kicsit félek ki adni enyi pénzt rá hogy ugyan azzok a gondok legyenek vele mint volt a másikkal.
2018. okt. 27. 11:42
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan, nem fogod megbánni. A 7-est, de főleg a 8-ast össze sem lehet hasonlítani egy 5c-vel. Ha a 8 mellett döntesz, az még 3-4 évig jó telefon lesz.
2018. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!