Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy emelkedik a letiltási...

Hogy emelkedik a letiltási idő, ha rosszul írom be iphonera a kódomat?

Figyelt kérdés
Épp háborúzunk a sógorom hugával, és felváltva tiltogatjuk le egymás iphoneját. Valaki nem tudja hogy hogyan emelkedik az idő ennél? Még csak 15 percig jutottunk el mindketten.

2018. okt. 28. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálgassátok. A jelkódot/jelszavat úgyis tudjátok, teljesen max a biometrikus zárfeloldást fogja végleg letiltani a következő jelszavas feloldásig. Amúgy szerintem duplázódik, vagy max 15 perc a tiltás ideje, nem tudom.
2018. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utána 1 óra jön, és a tizedikre ha jól tudom csak iTunes-en keresztül tudod feloldani.
2018. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó játék...hát igen, előbb-utóbb iTunes-t fog kérni, aztán ha véletlenül még soha nem volt iTunes-al szinkronizálva a teló, akkor jöhet a gyári visszaállítás...
2018. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!