Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan érdemes új telefont...

Honnan érdemes új telefont venni (Samsung Note 9)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy új telefon vásárlásán töröm a fejem, de nem tudok dönteni. A jelenlegi telefonom egy samsung galaxy ace 4 ami most már sajnos a végét tapossa. Elkezdtem telefonokat nézni a neten és nagyon megtetszett az új samsung note 9. Az árukeresőben az árak 240-350 ezer forint között mozognak. Eltűnődtem, hogy egyes helyeken miért olcsóbb majdnem 100 ezer forinttal, mint azokban az üzletekben, mint amiket már jól ismerek (pl.: Ipon, Aqua, extremedigital). Utána olvastam és ezek valószínűleg áfa csalt telefonok és emiatt van ezekben az üzletekben csak 1 éves EU-s garancia. Ha jól értelmezem a helyzetet, akkor ez röviden, tömören azt jelent, hogy ha bármi baja van a telefononnak, akkor szívni fogok vele mint a torkos borz. Érdemes kockáztatni az olcsó üzletekkel vagy inkább keressek egy olcsóbb telefon?


Nektek mi a tapasztalatok az ilyen üzletekkel kapcsolatban? Jogos a félelmem vagy csak túl reagálom.


Ezt az üzletet néztem:

[link]


2018. okt. 30. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mind addig nincs nagyobb probléma, ameddig hibátlan a készülék, és nem kell garanciáztatni.

De ha idővel valami hiba kimutatkozik, akkor buktad, mert szürke importos "vackot" vettél, gyakorlatilag nulla garanciával.

Lásd: Bolti garancia = semmi.


Pontosan 334 990 Ft idehaza a hivatalos, ajánlott forgalmazói ár.

Ahol azt látod, hogy bolti, vagy 1 év garancia, onnan erősen ajánlott elpártolni.

2018. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam hogy házhoz hozták a telót, mikor a garanciát akartam érvényesíteni, már nem volt még a cég.

Én már csak olyan üzletben vásárolok aminek komolyabb üzlete van, az nehezebben tünik el.

2018. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!