Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy Vodafone?

Telenor vagy Vodafone?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy összességében melyik a kedvezőbb és hogy pl olcsóbban kijönnék-e a Vodafone Red Infinity+

csomagjával mint a Telenor Blue+ XXL csomagjával mert ugye a Telenornál csak 35GB-ot lehet 1 nap forgalmazni Vodafone-nál meg nem láttam.

Vagy érdemesebb inkább egy feltöltőst vásárolni? Jelenleg a Telenor-nál vagyok kártyás, de az eladás miatt és hogy folyamatosan csökken az előfizetők száma már nem szívesen használom.

Lehet csak én vagyok ilyen, de én mindig a többi ember után megyek ilyen téren is..



2018. okt. 31. 10:43
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

" a Telenornál csak 35GB-ot lehet 1 nap forgalmazni "


Ha komolyabban letöltök egy kábeles nettel, akkor van 20-25GB napi forgalmam. Mi a fészkes fenére kevés neked a 35GB/nap???

2018. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kevés csak érted.. A korlátozàs.
2018. okt. 31. 11:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy hol szoktak több ajándék perceket, netet, kedvezményeket adni..
2018. nov. 9. 20:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Kinek mi a tapasztalata a Vodafonnal?
2019. jan. 1. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kártyás kell, akkor Telekom, ott a Dominoban vannak jó mobilnetes opciók.
2019. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én vodafonos vagyok de nagyon jo,én nagyon szeretem a vodafonos barátaimmal ingyen beszélek
2019. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kártyás vagyok, Vodafone Tuti. Nincs vele bajom, nekem jó.


Ha sokat akarsz telefonálni meg netezni, akkor, viszont legyél előfizetéses ügyfél, szerintem.

2019. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Telenornál 5000 ft a 100 GB ez a legjobb ár érték arány. Volt 5520-ért teljesen korlátlan net is de az megszűnt.
2019. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jobb a vodafone a telenornál lefedettség, ügyfélszolgálat szempontjából?
2019. febr. 20. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!