Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok vibert tölteni...

Miért nem tudok vibert tölteni a Sony Ericcszon Xperia Arc telefonomra?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam ezt a telefont és a messengert sem tudom rá tölteni de ez a legkevesebb probléma most akartam a gépemen a vibert használni és nem működött mert nincs összeszinkronizálva a telefonommal és a play áruház sincs rajta a telomon így gépről akartam rátenni a play áruház azt írja rá van téve és nem találom a telomon

2018. okt. 31. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én gyanítom, hogy ott a 4.0 Android nem épp a legjobb pontja a telefonnak. Bár a Play-nek rajta kell lennie és arra hirtelen nem tudok válaszolni, hogy azt miért nem találod meg, de ha böngészel is az appok között, szerintem sok kompatibilitási probléma miatt Play-ben nem telepíthető appal fogsz találkozni. A 4.4.2. azt hiszem még egy olyan verzió, amivel tudod az alap appok nagyját frissíteni, illetve eleve telepíteni, de sem erre, sem az előtte lévő verziókra nem jön több biztonsági frissítés. Sőt, konkrétan a legrégebbi Android, ami még támogatott, az a Marshmallow (6.0).
2018. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
Ha a Play áruház sincs a telefonon, akkor ott szoftveresen valami nincs rendben. Egy rendszertelepítéssel kezdeném...
2018. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!