Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 telefonom kijelzője...

IPhone 7 telefonom kijelzője egyik napról a másikra meghalt. Kijelző- vagy alaplaphiba?

Figyelt kérdés

Ha bekapcsolom egy-két másodpercig működik rendesen, majd lefagy, elkezd csíkosodni, majd egy 15 mp-en belül csak összevissza csíkokat lehet látni rajta. Az érintőpanel működik, vakon be tudom pötyögni a jelkódom (hallom a hangját a gomboknak), valamint AirPlay-el tükrözve tudom használni is. Érdekes, hogy egy egy pixel vastagságú csíkban mindig működik, ki tudom venni ahogy az ikonok mozognak a főképernyőn stb.

A telefont aznap talán pont leejtettem egyszer, de nem esett nagyot, ráadásul tok+üvegfólia kombó van rajta, nincs betörve, még csak nem is karcos.

A kérdésem az lenne, hogy ez vajon egy kijelzőcserével megoldódik-e, vagy alaplapi hiba van a háttérben? A szerviz ára miatt fontos a kérdés.



2018. nov. 2. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kijelző. Tesóm 5s-ét javítottam, igaz ő olyan szerencsétlenül ejtette el, hogy a radiátor sarka a telefon sarkát kapta el, tehát pont szinte "becsúszott" az üvegfólia és a kijelző felé, pedig Spigen tok védte. Függőleges csík lett rajta függőlegesen, a kijelző utolsó 1/3 része meghalt. Szervízben így is úgy is fizetned kell ha a hiba behatárolásáért mert gondolom nem garanciális.
2018. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!