Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? LG G6...

Melyiket válasszam? LG G6 32GB H870 vagy Xiaomi POCOPHONE F1?

Figyelt kérdés

Az Lg-ben a kijelző (QHD) és a por/csepp állósság tetszik. A Xiaomiban az erős proci és a folyadékhűtés. Mennyivel rosszabb a Xiaomi kijelzője? Játékokra melyik a jobb?


Köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 3. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Az LG-ben még az is tetszik, hogy az akksija nem beépített, a másikban talán az, bár nem vagyok biztos benne. Amiben cserélhető az szerintem jobb, ha elromlana.
2018. nov. 3. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb a poco kijelzője sem. Az LG "Nem beépített akksija" rosszul tetszik, mert az. Azon kívül kövület processzor van benne.
2018. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

F 1.

[link]

2018. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy ismerősömnek G6-ja van, jó telefon csak a kamerája és az akksija nagyon gyenge. A pocophone-t viszont csak ajánlani tudom. De mind a kettővel jól jársz
2019. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!