Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 6 Plus garanciáli...

Apple Iphone 6 Plus garanciális szerviz külföldön? :O Aki jártas ezekben, az segítsen legyen szíves :o

Figyelt kérdés
csak egy olyan kérdésem lenne,hogy a nemrégiben cserélték ki az Apple Iphone 6+ készülékemet egy újra, mely nem volt számomra megfelelő. a hangerő gomb nyomást érzékelt , a képernyő esetlegesen nem érzékelt , és a hívást sem lehet felvenni. a Csere készülék sajnos ugyan ezekkel a problémákkal küzd, ezért érdeklődnék , hogy most mire lehet számítani. Garanciálisan visszaküldtem a készüléket. Az Apple szervíznek,ahova leadtam mondtam, hogy ha lehet nekem még egyszer ilyen készüléket ne küldjenek,mert annak semmi értelme, hogy visszaküldöm újra,mert ezekkel a hibákkal küzd. Allitolag a készülékemet most külföldre küldték el.. Valaki járt már így? Mire lehet számítani ? Kb mennyi idő?

2018. nov. 4. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
3-4 hónap.
2018. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Majd vegyêl egy normális telefont ami működni is fog.

60 ezerért nagyon jót lehet már kapni.

2018. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 3-4 hónap remelem hogy nem lesz. Talan van fogyasztó védelmi jogszabály rá, ami le korlátozza oket idoben. Milyen telefonra gondoltal te 60 e forintért ? :) Koszonom megegyszer
2018. nov. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!