Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Usb c jobb mint hagyományos...

Usb c jobb mint hagyományos usb csatlakozok tovább birják?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem jobban bejön, nem lötyög

meg nem kell nézegetni, hogy dugod be

2018. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobb.

Nem bírják tovább.

2018. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden szempontból jobb, és úgy átlagosan szerintem tovább is bírják valamivel. Bár a hivatalos adatok szerint az Type C is 10.000 ki-be dugdosásra van belőve.
2018. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre különbséget. Sőt engem csak hátráltat.

micro usb-t mindenhol találni, a c-t meg vihetem mindig magammal (vagy többet kell belőle venni).

2018. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4,

vegyél egy átalakítót és csak azt kell vinni magaddal, az meg elfér pénztárcában is

nekem is van itthol 1, bár még soha nem kellett használni, sehova nem megyek úgy, hogy ne lenne feltöltve a telefonom

ha valahova hosszabb időre kell menni akkor egy utazó táskába, meg elfér a komplett töltő

2018. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi átalakítót (amit a telefonhoz gyárilag csomagoltak [S8+]) állandóan a pénztárcámban hordok, így a töltéssel sosincs gondom. Egyébként jobb a C.
2018. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!